slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

FISH ДІАГНОСТИКА ХРОМОСОМНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПЛОДА

Статистика показує, що ризик народження дитини з якимись вродженими патологіями становить 5%. І, як правило, батьки новонародженого абсолютно здорові, тому така новина стає для них цілковитою несподіванкою. Спеціально для діагностики можливих хромосомних захворювань і був розроблений Fish аналіз.

Fish діагностика при плануванні вагітності

Повне і своєчасне обстеження допоможе виявити наявність хромосомних захворювань у плода. Сучасна репродуктивна медицина все частіше стали вдаватися до інвазивних методів пренатальної діагностики. Саме дозволяє заздалегідь визначити, чи очікують майбутньої дитини захворювання, пов'язані з внутрішньоутробними пороками. Також завдяки fish діагностиці можна визначити характер патологій і з'ясувати причини їх виникнення.

Що потрібно знати про fish аналізі?

FISH - це абревіатура, яка дослівно звучить як fluorescence in situ hybridization, що означає виявлення хромосомних аномалій. Це метод був розроблений і впроваджений вченими в кінці 70-х років минулого століття. Сьогодні ця методика активно використовується в репродуктивній сфері, тому що дозволяє отримати про генетичному матеріалі максимально повну інформацію.

Це важливо знати! Щоб провести fish діагностику, можна використовувати будь-які клітинні і тканинні зразки. Найчастіше використовують амніотичну рідину, фрагменти хоріона, а також пуповинну кров плода та інші.

Якщо порівнювати цей метод зі способом кариотипирования, то FISH метод володіє безперечною перевагою, так як він дозволяє швидко отримати результат. Це забезпечується за рахунок того, що немає необхідності в культивування клітин в поживних середовищах (щоб домогтися розподілах до необхідної кількості).

Точність результатів зумовила популярність методу не тільки в репродуктивній сфері, а також в онкології, гематології та інших сферах.

Застосування fish методу для діагностики плоду

Метод використовується на всі етапах:

  • Планування вагітності.

Завдяки методу можна визначити каріотип майбутніх батьків. З огляду на, що геном людини протягом усього життя залишається незмінним, то його проводять тільки один раз. Метод дозволить визначити ще перед зачаттям, чи є батьки носіями будь-яких генетичних патологій, які можуть передаватися у спадок.

  • При дослідженні еякуята

Такий аналіз необхідний в разі, якщо порушена репродуктивна функція чоловіка. Fish метод використовується дляаналізу сперми. Аналіз покаже, чи є майбутній батько носієм генетичних захворювань, які пов'язані з підлогою. У разі якщо пара планує робити ЕКО, то завдяки аналізу еякуята можна відібрати максимально якісні і активні сперматозоїди для подальшого запліднення.

  • При ЕКО

Можливості fish-діагностики дозволяють досліджувати генетичне здоров'я ембріонів до того, як вони будуть перенесені в порожнину матки і підсадити максимально здорові. Також завдяки цьому можна визначити стать майбутньої дитини.

Переваги Fish-методу

  • Результати тестування можна отримати протягом швидкого часу (на це буде потрібно всього кілька годин);
  • Для проведення аналізу знадобиться всього одна клітина;
  • Аналіз проводиться на будь-якому терміні вагітності. Вже після 7 тижнів можна взяти будь-який біологічний зразок.

Скільки коштує фіш тест?

Інформацію про те, скільки коштує фіш тест, ви можете отримати на першій консультації в клініці. Записатися на прийом можна за телефоном або через сайт.

Фіш метод - це унікальна можливість дізнатися про своє майбутнє малюка все найголовніше за все за кілька днів.


Заказать
звонок
arrow_up