Про нас

ІСТОРІЯ

МЕДуНИВЕР

У 1998 році під керівництвом ректора академіка Запорожана Валерія Миколайовича в Одеському державному медичному університеті було створено підрозділ, що займається діагностикою та лікуванням сімейного безпліддя - відділення репродукції людини, яке об'єднало наукове і клінічне спрямування.

Під керівництвом ректора академіка Запорожана Валерія Миколайовича в 2005 р при Одеському державному медичному університеті було створено унікальне для України установа - Університетська клініка.

У 2009 р відділ репродукції людини було реорганізовано у відділення репродуктивної медицини Університетської клініки.

статті:

1. "БЕЗПЛІДНІСТЬ - ЦЕ НЕ БЕЗНАДЕЖНО". (Завідувач Відділенням репродуктивної медицини клініки Одеського медуніверситету, лікар-репродуктолог Ігор Леонідович Захаренко)

2. "УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА - ЦЕ ЄДНАННЯ висококваліфікованою медичною допомогою, НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ І НАУКОВОГО ПОШУКУ". (Доктор медичних наук, професор, магістр державного управління Владлена Дубініна)

«IVFclinic» - клініка ЕКО в Одесі повного циклу і ефективне лікування чоловічого та жіночого безпліддя. Ми допоможемо Вам народити малюка і стати щасливими батьками!

Заказать
звонок
arrow_up