slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Аналіз прохідності маткових труб - особливості проведення процедури

Діагностика прохідності маткових труб є обов'язковою умовою при лікуванні жіночого безпліддя, адже часто саме така непрохідність заважає природному процесу зачаття дитини. У центрі «IVF clinic» така процедура призначається лікарем при виявленні трубно-перитонеального фактору безпліддя.

Зачату основними причинами такого захворювання у жінок є перенесені інфекційні захворювання, аборти, операції в районі черевної порожнини, малого таза, а також наявності ендометріозу всередині маткових труб. Щоб діагностувати у пацієнтки даний діагноз, лікарями можуть бути призначені:

  1. Діагностична лапароскопія, під час якої проводиться пункція з введенням в черевну порожнину спецоптіческой системи. Завдяки введенню контрастному речовині дане дослідження дозволяє дати об'єктивну оцінку стану труб матки, а також їх прохідності, загальному стану органів черевної порожнини, малого таза.
  2. При фертилоскопія оцінити стан порожнини матки, її труб можна за допомогою спеціальної оптичної системи, яка вводиться через задній звід піхви. Дана методика дозволяє уникнути проколу черевної стінки пацієнтки.
  3. При ехогістеросальпінгоскопія вводиться рідина в порожнину матки пацієнтки, а за допомогою ультразвуку дозволяє візуально уявити стан органів.

Аналіз на прохідність труб також можна провести за коштами мікросальпінгоскопіі, під час якої можна оцінити візуальне стан труб, а також стан слизової (що є малоймовірно при проведенні інших методик).

З даних методик ехогістеросальпінгоскопія є найкоротшою за тривалістю процедурою з великими показниками помилкових результатів. Тому в залежності від обраного методу діагностики лікарем в кожному індивідуальному випадку призначаються особливі методи діагностики.

Аналіз на прохідність труб ціна повністю залежить від проведеної процедури, її складності і тривалості.

Аналіз на прохідність маткових труб: ціна, відповідна результату

При лікуванні даного захворювання у жінок найбільш часто призначається гістеросальпінгоскопія - узі, яке дозволяє дати загальну оцінку стану внутрішніх органів, прохідності труб. Дана процедура призначається амбулаторно, що дозволяє пацієнтці перебувати нетривалий період в стінах центру. Узі на прохідність маткових труб вартість може відрізнятися в залежності від лікувального закладу, однак вона є оптимальною для кожної пацієнтки. Дане обстеження може бути призначено в результаті:
аналіз на прохідність труб

  • Підозри на первинне, вторинне безпліддя;
  • Відсутність або нерегулярність менструального циклу;
  • Наявності запальних процесів в матці;
  • Наявності хворобливих відчуттів внизу живота.

Проводиться узі з 5 по 20 день менструального циклу, проте фахівцями рекомендується проводити її перед овуляцією. Узі на прохідність маткових труб ціна також включає проведення обов'язкових аналізів перед проведенням самого дослідження.

У центрі репродуктивної медицини «IVF clinic» узі прохідності маткових труб ціна є оптимальною для кожної нашої пацієнтки, що забезпечує хороший результат лікування в цілому!

Дивіться також:


Заказать
звонок
arrow_up