slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Безпліддя лікування - запорука народження здорового малюка

Статистика безпліддя вказує на те, що кожна 7 подружня пара в світі стикається з проблемою природного зачаття дитини. Причин для цього існує безліч, і залежить, як від стану здоров'я жінки, так чоловіки, як від спадкових факторів, так і перенесених захворювань. Тому, щоб зрозуміти, що є причиною, основним фактором, що перешкоджає настанню вагітності, слід звернутися в спеціалізовану клініку репродуктивної медицини. «IVF clinic» сьогодні є одним з провідних лікувальних закладів в Україні, фахівці якого допомогли тисячам подружніх пар знайти довгоочікуваного малюка.

Репродуктивна система у жінок є більш складною, ніж чоловіча, що і є причиною того, що в 60% випадків відсутності настання природної вагітності причина криється саме в жіночому організмі. А ось що є першопричиною - деякі збої, перенесені захворювання або невеликі порушення в жіночому організмі - і слід з'ясувати з допомогою спеціальних методик лікування.

Основними видами безпліддя у жінок вважаються:

  1. Первинне, найчастіше причиною можуть бути вроджені фактори, генетичні причини, особливості статевої системи;
  2. Вторинне, що має на увазі придбане безпліддя в результаті перенесених інфекцій, розладів психогенних, впливу негативних чинників, зовнішнього середовища.

Залежно від причин-порушень в репродуктивних системах жінки або чоловіки безпліддя лікувати можна лікувати різними методами. Для виявлення найбільш ефективних методик, перш за все необхідно знати причину і вогнище захворювання, для чого і проводяться різні аналізи і діагностики.

Безпліддя: причини, лікування

Придбане або первинне безпліддя має ряд причин, які призводять до відсутності дітонародження, саме їх виявлення, лікування є основним завданням центрів репродуктивної медицини. Найбільш поширеними причинами безпліддя у жінок є:

  • Безпліддя статистика показує, що в 39% випадків причина криється в самому процесі дозрівання яйцеклітини. До таких порушень можуть призвести як неправильна робота гормонів, які контролюють у яйцеклітини розвиток, так пошкодження яєчників, запальні процеси.
  • Більше третини випадків доводиться на захворювання маткових труб, їх пошкоджень, закупорені. Причинами цього можуть бути перенесені операції черевної порожнини, перенесених абортів, запальні процеси.
  • Захворювання імунної системи - також часто зустрічається проблема жіночого безпліддя, що призводить до того, що шийка матки виробляє речовини в слизу, які ушкоджують або знищують сперматозоїди.
  • Захворювання матки, фіброми, поліпи, міоми, пухлини.
  • 25% випадків припадає на захворювання каналу шийки матки: наявність в'язкого слизу в органі, її невелика кількість або порушення хімічного складу призводить до того, що сперматозоїди не можуть потрапити в порожнину матки.

Також до відсутності природної вагітності можуть привести інші захворювання: порушення обміну речовин, неправильна робота щитовидки, цукровий діабет. Саме тому безпліддя у жінок лікування безпосередньо залежить від виявленого фактора-причини появи захворювання.

Ефективні методи безпліддя лікування від «IVF clinic»

Наші фахівці підходять до кожного конкретного випадку індивідуально, вивчаючи ретельно історію захворювання пацієнтки, спадкові чинники. Для цього проводиться велика кількість аналізів, діагностик, які дозволяють виявити найрезультативніший метод лікування. Сучасне обладнання, оснащення, власна база, високопрофесійні фахівці дозволили знайти батьківське щастя понад тисячу пар по всій Україні.

Адже безпліддя методи лікування від «IVF» - це якісний результат в кожному конкретному випадку!


Заказать
звонок
arrow_up