slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ЦЕНТР МАТЕРІ І ДИТИНИ IVF-CLINIC

«Ivf-clinic» - це не просто репродуктивна клініка, це повноцінний центр матері та дитини, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні безпліддя. Наша діяльність охоплює всі сфери репродуктивного здоров'я: гінекологію, мамолог, генетику та інші. Ми допомагаємо сотням подружніх пар здійснити свою найголовнішу мрію - стати батьками. Для нас в пріоритеті спокій і комфорт кожного пацієнта, а також робота в строгих конфіденційних умовах.

У центрі матері та дитини «Ivf-clinic» працюють професіонали своєї справи

Запорука вдалої роботи - це не тільки використання новітньої техніки, але, в першу чергу, штат першокласних фахівців в сфері репродуктивного здоров'я. У нас працюють гінекологи, урологи, ембріологи, репродуктологи та інші лікарі вищої кваліфікаційної категорії.

Тільки розвиток

Кожен член нашої команди зацікавлений в особистому професійному зростанні. Тому ми регулярно відвідуємо міжнародні та державні конференції, проходимо стажування, обмінюємося досвідом із зарубіжними колегами, пишемо наукові роботи, проводимо Дні відкритих дітей. Ми зберігаємо і примножуємо безцінний досвід в лікування безпліддя. Використання революційних методик лікування дозволяє досягати просто неймовірних результатів. Але найголовніше - це коли до нас приходять наші пацієнти, які несуть на руках своє довгоочікуване щастя.

центр матери и ребенка

Ми завжди раді бачити вас в нашому центрі

Лікування в нашому центрі - це не тільки здача аналізів і проходження медичних процедур. Це також максимально комфортна атмосфера, привітний персонал, зручні кімнати. З моменту нашого першого знайомства ми будемо робити все можливе, щоб вам було комфортного. Ми будемо разом з вами на кожному етапі лікування і найголовніше тоді, коли ви почуєте довгоочікувану новину. Ми хочемо розділити щастя народження вашого довгоочікуваного дитини.

Ми точно знаємо, що впевненість в успіху і позитивний настрій обов'язково допоможуть на шляху до щасливого материнства.

Наш центр спеціалізується на:

  • Діагностика;

  • Лікування чоловічого і жіночого безпліддя;

  • Використання ДРТ;

  • Лікування гінекологічних та урологічних захворювань;

  • Лабораторні дослідження;

  • Генетичні дослідження;

  • Допомога і підтримка психолога.

Перед тим як підібрати метод лікування, який буде максимально результативним, ми проводимо ряд аналізів, які допоможуть встановити причину безпліддя. На підстави цього підбирається курс лікування, і для кожної пари він різний.

Де нас знайти?

Наш центр знаходиться в Одесі, але до нас приїжджають пари з усього південного регіону країни. Чи не рідкісні гості приїжджають до нашого центру матері та дитини з Києва, Дніпра, Харкова та інших міст України, тому що чули про позитивні відгуки про нашу роботу. Ми всім раді і нікому не відмовляємо. Наше завдання - зробити вашу сім'ю повноцінним і щасливим.

У вашій родині ще немає дитини? Ми розуміємо, наскільки вам важко і як би ви хотіли все поміняти. Але для початку боротьби за своє щастя вам потрібно зовсім небагато - записатися на перший прийом і зробити перший крок назустріч мрії.

Давайте здійснимо її разом!


Заказать
звонок
arrow_up