slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Центр репродуктивної медицини в Одесі «Ivf-clinic». лікування чоловічого і жіночого безпліддя 0 800 750-390.

Материнство - це найбільше щастя. Але шлях до щастя у кожного свій. Іноді, щоб це сталося, потрібна допомога лікаря. Центр репродукції сім'ї «Ivf centre» допомагає сімейним парам подолати безпліддя і стати щасливими батьками.

Для більшості сімей народження і виховання дитини - це основа їх уявлення про повноцінного життя. На жаль, у кожної четвертої пари виникають проблеми із зачаттям. Якщо у подружньої пари протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів не настає вагітність, потрібно не відкладати рішення на потім. Запишіться в центр репродукції та планування сім'ї «Ivf-clinic».

Центр репродукції и генетики – ваш шанс стати щасливими батьками здорового малюка

Тіниста 8 Одеса репродукція - це адреса знайомий багатьом сімейним парам, для яких народження дитини було самої заповітною мрією. Історія нашої клініки починається з 1998 року, за цей час ми виросли з невеликого відділення в повноцінний центр репродуктивної медицини в Одесі. Спочатку мета нашої роботи була спрямована на розвиток репродуктивних технологій в Україні та надання кваліфікованої допомоги парам, які мріють про дитину, але які зіткнулися з труднощами.

Центри репродукції и планування сім'ї – це:

  • Професіоналізм кожного співробітника. Ви довіряєте нам найголовніше - життя своїх майбутніх дітей. З вами будуть працювати лікарі вищої категорії, кандидати та доктори медичних наук, лікарі вищої категорії, які мають великий практичний досвід.

  • Всі послуги в галузі репродуктивної медицини. Довіривши свою проблему нам, вам не потрібно буде користуватися послугами інших клінік. Ми надаємо всі послуги репродуктивного характеру: діагностика, лікування безпліддя, гінекологія, андрологія, ембріологія, генетика та інші.

  • Матеріально-технічна база. Досягати високих результатів роботи нам дозволяє не тільки досвід лікарів, а й суперсучасне обладнання клініки. Це дозволяє безпомилково визначати причину проблему, ставити діагнози і призначати ефективне лікування.

  • Першокласний сервіс і високий рівень обслуговування. Ми працюємо за зручним графіком, тут немає черг, оформлення медичної документації відбувається швидко. Є безкоштовна зона wi-fi, парковка і уважний персонал.

  • Спеціальні пропозиції та акції. Наше завдання - зробити медичне обслуговування не тільки якісним, але і доступним. На діагностику і лікування ми встановлюємо розумні ціни. Часто проводимо акції, пропонуємо комплексні програми і спеціальні акції.

Ми пишаємося тим, що ось уже майже 20 років сім'ї довіряють на своє здоров'я і життя їх майбутнього малюка. Відгуки центр репродуктивної медицини Одеса, які залишають наші пацієнти, не тільки позитивно відгукуються про нашу роботу, а й рекомендують рідним, друзям і знайомим.

Дотримання конфіденційності. Планування і народження дитини - це інтимний процес, в якому немає місця стороннім. Наша клініка дотримується найсуворіші правила конфіденційності, де ніколи і нікому не розголошується ваша особиста інформація.

Репродуктивний центр Одеса запрошує Вас записатися на консультацію

Перший прийом - це вже великий крок на шляху до мрії. З вами буде спілкуватися професійний лікар-репродуктолог, який має великий досвід роботи і стикався з найскладнішими питаннями лікування безпліддя. Ми рекомендуємо приходити разом з чоловіком, так як лікування має на увазі діагностику здоров'я і жінки, і чоловіки.

Первинна консультація може проходити без наявності аналізів і результатів, але якщо у вас будуть результати спермограми і аналізи ФСГ і ЛГ, то консультація буде повнішою. Під час консультації лікар призначить додаткові дослідження.

«Ivf center»  - перший крок на шляху до вашої мрії

До нас часто звертаються пари не тільки з Одеси, але і області та інших міст України. Для вашого більшої зручності ви можете зателефонувати на гарячу лінію 0 800 750-390 або зв'язатися через Skype.

Нам дуже хочеться сказати: «У Вас буде дитина!». Це наша головна мета і місія кожного члена нашої великої команди. Ми прагнемо до того, щоб ваша сім'я збільшилася на одного, а може і двох, і трьох щасливих малюків.

Мрієте про дитину? Плануйте вагітність разом з нами. Медичний центр репродуктивного здоров'я «Ivf-clinic» допоможе здійснити вашу найзаповітнішу мрію - стати мамою.


Заказать
звонок
arrow_up