slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Центри лікуванні безпліддя у чоловіків і жінок в Україні

«IVF-clinic» - це центр репродуктивної медицини, головна спеціалізація якого - лікування безпліддя в Одесі. Ми допомагаємо сімейним парам, які зіткнулися з діагнозом, в здійсненні їх головною мрії - народити здорового малюка.

Сьогодні Україна безпліддя стикаються все більше сімейних пар. Причинами цього може бути нервові стреси, погана екологія, різні захворювання і багато іншого. Але не варто впадати у відчай, тому як вихід є завжди!

Медичний центр по безпліддя «IVF-clinic» пропонує наступні напрямки роботи:

 • Діагностика і встановлення причин безпліддя;
 • Відновлення репродуктивного здоров'я пацієнтів;
 • Лікування безпліддя у чоловіків і жінок;
 • Консультація з питань планування сім'ї;
 • І інші напрямки роботи.

У нашому центрі з безплідності працюють кращі фахівці-репродуктологи, які, перш за все, люблять свою роботу і особисто зацікавлені в досягненні необхідного результату. Ви можете записатися до них на прийом, і спеціально під ваш випадок буде розроблений індивідуальний план лікування.

Методи лікування безпліддя в «IVF-clinic»

На сьогоднішній день в клініці практикується застосування ефективних і найбільш результативних методів лікування безпліддя:

 1. ЕКО - екстракорпоральне запліднення;
 2. Внутрішньоматкова інсемінація;
 3. Стимуляція овуляції;
 4. Допоміжні репродуктивні програми;
 5. І інші методи.

Перед тим як призначити певний метод безпліддя лікування, кожна пара повинна пройти обстеження. Тільки діагностика дозволить встановити причини безпліддя і вибрати оптимальний курс.

Пам'ятайте, що лікування жіночого безпліддя і лікування чоловічого безпліддя повинні проводитися під чітким контролем фахівця, тобто вашого лікуючого лікаря. В іншому випадку, самостійні спроби поставити діагноз і самостійне лікування може привести до самих нежеллательним результатами.

«IVF-clinic» - ефективне лікування безпліддя Одеса. Ми допоможемо кожному!

Сучасні центри лікування безпліддя сьогодні відкриваються практично в кожному великому місті. Це дозволяє бездітним сімейним парам впоратися зі своїм «недугою» і пройти курс обстеження і лікування недалеко від свого будинку.

Клініка «IVF-clinic» знаходиться в Одесі. До нас звертаються пари, які живуть не тільки в місті, але також і в інших областях. Лікування безпліддя відгуки свідчать про те, що величезна кількість пар змогли вирішити свою проблему. І це вселяє в нас ще більше впевненості і прагнення ще працювати ще більше!

 «IVF-clinic» це:

 • Провідні фахівці в галузі репродуктивної медицини;
 • Великий досвід роботи і вирішення навіть найскладніших випадків;
 • Індивідуально розроблені програми по лікуванню безпліддя у чоловіків і у жінок;
 • Комфортні умови та професійні консультації з усіх питань лікування безпліддя в Одесі.

Якщо у вашій родині поки не звучить дитячий сміх - не впадайте у відчай! Приходьте на консультацію в нашу клініку і разом ми підберемо оптимальні способи, які приведуть до виконання Вашої мрії!

Автор


Заказать
звонок
arrow_up