slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ЧИМ ЛІКУВАТИ БЕЗПЛІДДЯ?

Невтішна статистика безпліддя говорить про те, що кожна шоста пара в Україні не може мати власних дітей. При цьому в 45% випадків причина - чоловічий фактор. Якщо ще років двадцять тому усиновлення - було єдиним рішенням цієї проблеми, то сьогодні лікування безпліддя дозволяє народити генетично рідну дитину. Про те, чим лікувати безпліддя, які шанси народити після 40-ка, скільки коштує ЕКО розкажуть фахівці клініки репродуктивної медицини «Ivf-clinic».

Проблема безпліддя може торкнутися кожного. На жаль це так. Кількість пар, які зіткнулися з цим діагнозом дуже велике. Погана екологія, неправильний спосіб життя, спадкові захворювання, вік - все це призводить до того, що пара не може за медичними показниками зачати і народити дитину. Проблема безпліддя ще посилюється тим, що, на жаль, мало приділяється часу на інформування про проблеми подібного роду. Тому багато хто починає вирішувати ці питання, коли занадто пізно.

Чим лікувати безпліддя?

Лікування безпліддя починається з консультації і діагностики. Тільки встановивши причину, можна правильно підібрати курс лікування, який призведе до довгоочікуваної вагітності. Для цього існують спеціальні центри - репродуктивні клініки, головний напрямок роботи яких - боротьба з безпліддям при використанні штучних методів запліднення.

лікування безпліддя

Лікування безпліддя ЕКО

Якщо ще років тридцять тому для пари почути діагноз «безпліддя» було як вирок, то сьогодні багато сімей завдяки досягненням репродуктивної медицини знайшли надію. Перше ЕКО, зроблене сорок років тому, подарувало зневіреним батька дочку. З того моменту за допомогою екстракорпорального запліднення народилося сотні тисяч дітей. Сфера репродуктивної медицини з того часу досягла неймовірних результатів, були відкриті нові методи, які допомагали навіть в самих безнадійних випадках. ЕКО, ІКСІ, ВМІ, донация ооцитів, сурогатне материнство - все це стало доступним жителям нашої країни.

Де лікувати безпліддя?

В Україні є клініки, які спеціалізується на вирішенні репродуктивних питань. Нам дуже приємно усвідомлювати, що наш центр «Ivf-clinic» причетний до цього питання найактивнішим чином. До нас звертаються не тільки одесити, але також і жителі південного регіону країни. Усе частіше до нас стали звертатися пари з Києва, Харкова, Львова, які знаходять наш центр за відгуками щасливих батьків.

Лікування безпліддя клініка «Ivf-clinic» - це:

  • Штат першокласних фахівців (репродуктологов, гінекологів, ембріологів, психологів і фахівців в інших суміжних областях);
  • Використання найефективніших методів запліднення - ЕКЗ, ІКСІ, ВМІ та інших;
  • Детальний консультування з усіх питань лікування безпліддя;
  • Дотримання повної конфіденційності.

Скільки коштує лікувати безпліддя?

Вартість штучного запліднення - це ще одні питання, яке цікавить наших пацієнтів. Точну суму назвати не можна з тієї причини, що кожен випадок індивідуальний (в розрахунок йде здача аналізів, вік, ступінь безпліддя та інші моменти). Остаточну ціну ви можете дізнатися після відвідин лікаря і здачі аналізів.

Безпліддя торкнулося вашої сім'ї? Використовуйте всі можливості, щоб впоратися з цим. І в цьому вам допоможе клініка «Ivf-clinic».


Заказать
звонок
arrow_up