slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

що таке mar тест, В ЯКИХ ВИПАДКАХ ЙОГО призначають?

БОРОТЬБА З ЧОЛОВІЧИМ беспліддям

Згідно з новими даними про причини безпліддя, 30-59% припадає на чоловічий фактор, з яких 10-20% пов'язано з імунологічними факторами. Лікарі-репродуктологи наполягають пройти обстеження, щоб визначити наявність антиспермальних антитіл, через які ми можемо говорити про імунологічному факторі безпліддя.

Що таке mar тест? Коли і як його потрібно здавати?

Провівши аналіз спермограми, можна отримати такі характеристики сперми - обсяг, в'язкість, колір, наявність сперматозоїдів, їх будова. Але цих даних недостатньо, щоб випередити, чи зможе чоловік мати власних дітей.

Сьогодні все більше підходять до вивчення імунологічного безпліддя, для діагностики якого потрібен mar тест.

Mar тест - це спеціальне лабораторне дослідження, яка дозволяє зробити процентний підрахунок сперматозоїдів, які покриті АСАТ (антиспермальні тілами). Воно визначає місце, де саме локалізується АСАТ на тілі сперматозоїда: на голівці, шийки або хвості. Березня тест визначає сперматозоїди з нормально рухомий морфологією, що не зберігають функцію запліднення.

Антиспермальні тіло - це складний білок, який кріпиться до поверхні сперматозоїда, обмежуючи його швидкість і життєздатність.

Існують 2 виду Mar-тесту:

  1. Прямий, який проводиться при використанні сперми у чоловіків і шєєчной слизом у жінок.

  2. Непрямий, для якого використовується плазма крові.

Як розшифрувати MAR-тест

MAR тест норма - якщо сперматозоїди з АСАТ в аналізі не виявлено. Тест негативний, якщо кількість сперматозоїдів АСАТ не перевищує 50%. Такий показник розраховується як норма. Якщо кількість рухливих сперматозоїдів, покритих АСАТ перевищує 50%, то тест вважається позитивним.

Коли потрібно провести тест

  • Коли сімейна пара починає планувати вагітність;Якщо було виявлено безпліддя за чоловічим фактору;

  • Захворювання репродуктивної системи у чоловіків;

  • Були проведені операції на органах репродуктивної системи;

  • Сперматозоїди склеєні і не відрізняються гарною рухливістю;

  • Коли йде жінка готуватися до ЕКЗ.

Існує кілька видів антиспермальних тих (АСАТ)

Є кілька типів імуноглобулінів: IgG, IgA, IgM. Кожен з них має спрямованість проти антигенів мембрани різних частин сперматозоїда: головки, хвоста і середній частині. Тому є ще mar тест igg і mar тест iga.

Перед проходженням тесту потрібно правильно підготуватися

За тиждень відмовтеся від алкоголю, куріння і наркотиків. Не слід приймати багато гострої і жирної їжі. Проконсультуйтеся на рахунок прийому лікарських препаратів. За два-три дні утримайтеся від статевих контактів.

Вартість процедури?

Щоб дізнатися, яка на mar тест ціна, зв'яжіться з нашим центром, і адміністратор відповість на всі ваші запитання.

Чоловіче здоров'я - дуже важливо. Часто виявляється, що пара не може мати дітей в зв'язку з чоловічим фактором. Деякі причини піддаються лікуванню, але точно діагностувати це зможе досвідчений фахівець після проведення ряду аналізів.

Якщо ви не можете завагітніти, не відкладайте рішення цього питання на потім. Не варто довіряти «перевіреним» народних засобів і ставити діагнози по інтернету. Тільки ретельна діагностика в супроводі досвідченого репродуктолога допоможе встановити причину і призначити лікування.


Заказать
звонок
arrow_up