slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Що таке ДРТ і коли вдаються до їх допомоги?

ДРТ - це методи лікування безпліддя, коли одні етап зачаття ембріона і етапи розвитку проходять поза організмом майбутньої матері.

Допоміжні репродуктивні технології - це сукупність методів, які дозволяють лікувати безпліддя у чоловіків і жінок. У «IVF-clinic», клініці репродуктивної медицини, успішно практикують ДРТ, що допомогло сотням сімей здійснити свою мрію - народити здорову дитину. Запрошуємо Вас на консультацію в нашу клініку.

Більше 30-ти років пройшло з того дня, як за допомогою методу ЕКО був зачатий перша дитина «в пробірці». З того часу медицина зробила крок далеко вперед і області ДРТ (допоміжних репродуктивних технологій). І сьогодні кількість дітей, народжених у такий спосіб, вже перевищує позначку два мільйони. Сьогодні саме завдяки таким методам сотні сімей можуть впоратися навіть з важкою формою безпліддя.

У клініці «IVF-clinic» застосовують такі методи допоміжних репродуктивних технологій

  • ВМІ - внутрішньоматкова інсемінація;
  • ЕКО - екстракорпоральне запліднення;
  • ICSI - інтрацитоплазматична ін'єкція сперматозоїда;
  • Кріо-цикли;
  • Голкові біопсія декількох ділянок яєчок;
  • Донация сперматозоїдів і ооцитів;
  • Сурогатне материнство.

Наше головне завдання - допомогти кожній парі стати щасливими батьками, а також зробити лікування безпліддя доступним, безпечним і, звичайно ж, найголовніше - результативним. Тому ми проводимо повне обстеження і чоловіки, і жінки, що дозволяє визначити ефективний метод лікування і розробити індивідуальний план.

Не відкладайте лікування на потім! Уже зараз запишіться на консультацію в центр репродуктивної медицини «IVF-clinic»

Після нашої бесіди ми призначимо вам аналізи, завдяки яким ми зможемо максимально точно причину безпліддя, розробити план лікування і визначити метод лікування. Не втрачайте віру і надію!


Заказать
звонок
arrow_up