slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

донорські яйцеклітини. лікування жіночого безпліддя

Донорські яйцеклітини - це надія для багатьох жінок виносити і народити дитину. Це відбувається в тих випадках, коли немає іншого способу зачати генетично рідну дитину. Причина, коли можуть знадобитися донори яйцеклітини, можуть бути різними, але найчастіше це: відсутність яйцеклітин в яєчниках або яйцеклітини непридатні для зачаття.

Відділення репродуктивної медицини «Ivfclinic» у своєму розпорядженні базу донорського матеріалу. Ми допомагаємо парам, які зіткнулися з проблемою безпліддя і підбираємо найефективніший спосіб лікування. Послугами донорських яйцеклітин скористалося велика кількість жінок, які сьогодні щасливі мами здорових малюків, яких вони виносили 9 місяців під серцем.

Хто може стати донором репродуктивного матеріалу?

Перед тим як потрапити в базу донорів, жінка, яка хоче віддати свою яйцеклітину, проходить ретельне обстеження, щоб виключити ризик можливих захворювань. Донори яйцеклітин не можуть мати захворювання, які передаються статевим шляхом або які пов'язані з психічними розладами.

Донорство яйцеклітини в Києві і в Україні - повністю анонімна процедура

Сімейна пара (або жінка), які звернулися в центр за донорською яйцеклітиною, отримують про донора мінімальну інформацію, тому ми можемо говорити про повної конфіденційності програми. Майбутні батьки можуть запитати тільки про вагу, зріст, колір волосся і очей, а також національність, освіту, сімейний стан і наявність дітей, групу крові та резус фактор.

В яких випадках може знадобитися донорська яйцеклітина?

  • Яйцеклітини які не виробляються через передчасного виснаження, природної менопаузи та інших причин.

  • Виявлено ген зі спадковими захворюваннями.

  • Попередні спроби ЕКО було невдалими у зв'язку з отриманням ембріонів низької якості, після перенесення яких вагітність не наступала.

Як відбувається донация яйцеклітин в Одесі?

Для зачаття використовується донорська яйцеклітина, яку в лабораторних умовах запліднюють спермою (чоловіка або донора). Отриманий ембріон підсаджується в порожнину матки жінки, майбутньої мами. Щоб весь цей довгий і складний процес закінчився народженням здорової дитини, рекомендуємо до цього правильно готуватися - психологічно, фізично і морально, і найголовніше - дотримуватися всіх рекомендацій лікаря.

Яка на донорська яйцеклітина ціна? Жінка-донор все обстеження проходить безкоштовно. Більше про вартість ви можете дізнатися на прийомі у репродуктолога. Вартість ЕКО при використанні донорських яйцеклітин буде дорожче. Про те як, відбувається донор яйцеклітин оплата, ви можете дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію.

Тільки жінка, яка не може зачати свою дитину, розуміє, який шанс вона отримує при використанні донорського матеріалу. Це не завжди буває легко, особливо психологічно. Але це єдиний шанс народити дитину, яка буде генетично рідним її чоловікові. Це рішення повинні прийняти ви самостійно, порадившись з чоловіком. Ми будемо раді допомогти вам знайти радість материнства.


Заказать
звонок
arrow_up