slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Донорство яйцеклітини

Донорство яйцеклітин - програма, яка проводиться в клініках репродуктивної медицини і яка допомагає тисячам жінкам відчути радість материнства. Якщо вам цікаво цю пропозицію і ви хочете дізнатися, скільки коштує донорство яйцеклітини, напишіть нам в клініку «IVF-clinic» або зателефонуйте за телефоном 0 800 750-390

Ви молода жінка, у який є здорові діти? Щомісяця ваш організм виробляє яйцеклітини, які виводяться без користі для організму. Але в ваших силах змінити життя бездітної жінки і не просто «подарувати» їй частину яйцеклітин, а допомогти здійснити бажання стати мамою.

Жіноче безпліддя - поширена жіноча проблема

Безпліддя зачіпає близько 15% жінок, які намагаються завагітніти, при цьому приблизно у 20% з них не власних яйцеклітин. Саме завдяки донорства яйцеклітин більшість з них отримують свій шанс завагітніти і народити малюка. Для багатьох з них - це взагалі єдиний шанс.

Питання донорства яйцеклітин в Україні

У нашій країні кожна п'ята пара не має дітей через безпліддя. Жінки не можуть завагітніти в зв'язку з низькою якістю яйцеклітин або їх відсутності. У цьому випадку їм допоможе зачати донорська яйцеклітина.

Чи можете Ви стати донором?

Жінка може стати донором яйцеклітини і допомогти бездітній парі, якщо:

 • Вік 20-35 років;
 • Є одна дитина і більше;
 • Відсутні генетичні, гінекологічні або хронічні захворювання;
 • Нормальне статура (немає зайвої ваги або нестачі);
 • Не було операції на яєчниках і молочних залозах;
 • Жінка не хворіла на цукровий діабет і хворобу Боткіна.

Перевага для жінки, яка планує стати донором яйцеклітин

 1. Це додатковий дохід. Незалежно від результатів запліднення реципієнтів, ви отримуєте грошову винагороду. Більш докладно про те, скільки отримує донор яйцеклітини, ви дізнаєтеся на особистому прийомі у лікаря.
 2. Безкоштовне обстеження. Діагностика організму майбутнього донора проводиться в клініці абсолютно безкоштовно.
 3. Програма за зручним для вас графіком. Ми продумаємо для вас час відвідування клініки, зручне для вас і сумісний з графіком вашій роботі.
 4. Безпека. Дотримання всіх рекомендацій мінімізує ризик можливих ускладнень. Ускладнення трапляється в 0,1% всіх випадків.

Більш детальна інформація з питання, скільки отримує донор яйцеклітини і запис на консультацію за телефоном 0 800 750-390.

Конфіденційність - гарантована

Програма донорства яйцеклітини повністю анонімна. Жінка, яка стане донором, чи не буде перетинатися з реципієнтом, і її особиста інформація строго засекречена. При виборі донора, сім'я отримує таку інформацію: група крові, резус фактор, національність, наявність дітей і сім'ї, вага жінки, колір очей і волосся, чи є освіту.

Ваші кроки

 1. Запишіться на консультацію / співбесіду
 2. Зустрітися з клінікою
 3. Пройдіть програму стимуляції
 4. Отримайте винагороду

На всі питання вам дадуть відповідь лікарі-репродуктологи вищої кваліфікації. Телефонуйте і приходьте на консультацію. Ми розповімо про те, скільки коштує донорство яйцеклітини, які потрібно пройти аналізи і які ваші шанси стати донором.


Заказать
звонок
arrow_up