slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ЕКО ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДНОСТІ В ЦЕНТРІ «IVF-CLINIC»

Багато пар стикаються з проблемою відсутності природної вагітності протягом тривалого періоду, пояснення і причин цього може бути величезна кількість, однак виходом завжди є комплексне, повноцінне лікування в клініках репродуктивної медицини. Одним з найбільш продуктивних і частих методів є ЕКО лікування, сучасність і ефективність якого підтверджується в кожному конкретному випадку. «IVF-clinic» є провідним в Україні медичним закладом, в якому успішно проводяться подібні процедури протягом майже 20 років.

ЕКО лікування безпліддя: кому воно призначається?

Процедуру ЕКЗ призначають після проходження обстеження і багаторічних спроб лікування, що призводить до неможливості завагітніти природним способом. Бувають випадки, коли даний вид запліднення є єдиним способом завести малюка, наприклад, в разі, коли у жінки відсутні маткові труби. Технологія ЕКО дозволяє в штучних умовах запліднити яйцеклітину, найчастіше вдаються це у випадках наявності захворювань:

  • Непрохідність або відсутність фаллопієвих труб;
  • Захворювання на ендометріоз;
  • Наявність безпліддя у чоловіків або низька рухливість сперматозоїдів;
  • Ендокринний генез, лікування якого відбувається більше двох років.

Коли слід призначати дане лікування?

ЕКО лікування передбачає цілковите обстеження, діагностику подружньої пари, щоб мінімізувати можливість ускладнень. Слід сказати, що запліднення екстракорпоральне триває протягом менструального циклу, при цьому маючи кілька важливих етапів:
еко лікування в ivfclinic

  • Стимулювання овуляції. Протягом менструального циклу організм жінки виробляє одну яйцеклітину, в лабораторних умовах, за допомогою терапії гормонами, відбувається стимуляція яєчників, що призводить до вироблення численних ооцитів. У кожному конкретному випадку гормональне лікування, види гормонів істотно можуть відрізнятися.
  • Витяг яйцеклітин відбувається під час пункції фолікулів, яка відбувається протягом декількох хвилин.
  • Після отримання яйцеклітини і сперми чоловіка відбувається етап штучного запліднення в штучному середовищі. Після успішного запліднення яйцеклітини розміщуються в спецінкубатор, де протягом двох-п'яти днів розвиваються ембріони.
  • Після настання готовності до перенесення в тіло матері ембріони переносяться в порожнину матки майбутньої матері. Протягом одного ЕКО можуть бути перенесені не більше двох ембріонів, щоб мінімізувати ймовірність багатоплідної вагітності. Процедура не займає багато часу, а після її проходження необхідна гормональна терапія.

Через два тижні після процедури можна судити про результативність її проведення. За статистичними даними нашої клініки, в половині випадків перша процедура призводить до довгоочікуваної вагітності, а в 90% випадків успішної є друга спроба ЕКО.

ЕКО лікування безпліддя - краще рішення для довгоочікуваного малюка!


Заказать
звонок
arrow_up