slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Особливості екстракорпорального запліднення вартості

Центр репродуктивної медицини «IVF-clinic» пропонує своїм пацієнтам екстракорпоральне запліднення вартість якого дозволить Вам приступити до початку курсу лікування. Ви можете записати на прийом до кращих фахівців нашого центру, які в найдетальнішої формі розкажуть вам, з чого складається екстракорпоральне запліднення ціна і від чого вона залежить.

Сьогодні ЕКО вважається допоміжною репродуктивною технологією. Одним з хвилюючих факторів є еко запліднення ціна. У багатьох країнах Європи воно входить в програми медичного страхування і тому є рутинною процедурою, такий же, як коронарне стентування або езофагогастродуоденоскопія.

У пострадянських країнах, на жаль, квота державних програм є недостатньою для того, щоб покрити відсоток всіх, хто потребує цієї процедури сімейних пар. Більшість програм оплачується пацієнтами самостійно.

«IVF-clinic» - вигідно, надійно, доступно!

Наекстракорпорального запліднення ціну, або еко запліднення ціну, впливає від одного важливого чинника - вартості витратних матеріалів. З огляду на те, що наша країна не випускає витратні матеріали для процедури ЕКО, клініки змушені закуповувати їх у виробників в європейських країнах. Це відбивається на високій екстракорпорального запліднення ціною.

Знижуючи вартість ЕКО за рахунок придбання більш дешевих витратних матеріалів, ми свідомо прирікаємо спробу на невдачу, так як багато «дешеві» товари часто не тільки не відповідають світовим стандартам, але і можуть мати токсичний вплив. Все це робить їх використання неприйнятним серед фахівців.

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) зберігає свою високу ефективність за рахунок щорічного удосконалення медичних матеріалів, інструментарію, створенням яких займаються безліч біологів в країнах Європи. На жаль, сьогодні еко запліднення ціна не є доступною для всіх. Дуже хочеться сподіватися, що з роками ця процедура буде більш фінансується державою, а значить більш прийнятною для жителів країни.

Звернувшись в центр репродуктивної медицини «IVF-clinic», Ви можете більш детально ознайомитися з екстракорпорального запліднення вартістю. Наші фахівці підберуть індивідуальний підхід до вашої ситуації і запропонують найефективніші шляхи вирішення.

Запишіться на прийом до лікаря вже сьогодні і дізнайтеся свої реальні шанси!

Автор


Заказать
звонок
arrow_up