slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

де перевіритися на безпліддя?

Плануєте дитину, але довгоочікувана вагітність не наступає? Не відкладайте вирішення цього важливого питання для вашої родини на потім, особливо якщо ми говоримо про жінку віком 30 плюс. Знайдіть час в вашому забитому графіку роботи і мільйони домашніх справ. Прямо зараз запишіться на прийом в хороший медичний центр до гінеколога і зробіть крок назустріч мрії. Репродуктивне відділення Ivfclinic - це місце, де перевіритися на безпліддя може кожна сім'я  отримати точний діагноз і курс лікування.

Про безпліддя. Те, що потрібно знати перед тим, як почати лікування

Кожна шоста пара в Україні не може народити дитину. Ваша сім'я є в групі ризику? Гінекологи стверджують, що безплідною вважається та пара, яка протягом одного року не може завагітніти. Але якщо ми говоримо про жінку, віком понад 35-ти років, то термін скорочується до шести місяців. Фактор безпліддя може бути чоловічим, жіночим і змішаним.

Головні причини жіночого безпліддя:

  • Порушення гормонального циклу;

  • Порушення менструального циклу;

  • Відсутність овуляції;

  • Відсутність або непрохідність маткових труб;

  • Фізіологічні особливості репродуктивної системи.

Категорії жіночого безпліддя:

  • Первинне безпліддя. Вагітності не було ніколи;

  • Вторинне безпліддя. Жінка була вагітна (незалежно від того, чим завершилася вагітність).

З чого почати лікування безпліддя? Де здати аналіз на безпліддя?

Лікування безпліддя починається з головного - з діагностики. Тільки відвідування лікаря, здача аналізів допоможе встановити причину, чому вагітність не настає і це дозволить призначити правильний курс лікування. Якщо довгоочікувана вагітність не настає, не ставте собі діагноз самостійно - це загрожує не тільки неправильним лікуванням, а й може бути небезпечним для вашого здоров'я.

Де пройти діагностику безпліддя?

Перед тим як пройти повну діагностику безпліддя, потрібно знайти хороший медичний центр. Під хорошим мається на увазі той, де вже давно успішно практикується лікування чоловічого і жіночого безпліддя, де працюють досвідчені фахівці. У клініці повинна бути лабораторія з новітнім обладнанням, персонал уважний і привітний, де все сприяє вашому комфорту і гарантує строгу конфіденційність.

Далеко не всі центри в нашій країні можуть гарантувати точну діагностику і забезпечити правильне лікування. Ризики в рішенні цього питання абсолютно не доречно. Для тих, хто шукає, де здати аналізи на безпліддя, запрошуємо в наш цент Ivfclinic.

Головне завдання нашого відділення - провести діагностику, правильно встановити причину безпліддя і вибрати відповідний метод лікування. Найбільша перемога над безпліддям - це народження здорового малюка!

Сімейним парам, які звернулися до нас за допомогою, ми говоримо: безпліддя - це не вирок, це тимчасова нездатність народити дитину. Репродуктивна сфера з останніми роками вийшла колосальний розвиток, що допомогло впоратися навіть з найскладнішими і, здавалося б, безнадійними випадками.

Для багатьох ми стали тим самим місцем, де можна пройти обстеження жіночого безпліддя і почати ефективне лікування.

Запишіться до нас на перший прийом, щоб отримати консультацію і почати лікування.


Заказать
звонок
arrow_up