slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Гінекологічної клініки «IVF-CLINIC» - МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ народити ДИТИНИ

Жіноча гінекологія - важлива і затребувана сфера медицини. Від компетентності лікарів залежить не тільки здоров'я жінки, але і її майбутніх дітей. Об'єктивно оцінити репродуктивне здоров'я і вчасно виявити проблему можуть тільки досвідчені фахівці. Чим точніше буде визначена причина порушень, тим більше шансів, що лікування захворювання пройде успішно.

Гінекологічна клініка «Ivf-clinic» стежить за здоров'ям жінок. Ми запрошуємо Вас на консультацію, щоб оцінити ваше репродуктивне здоров'я і призначити потрібне лікування. Клініка гінекологія займається безпосередньо рішення жіночих питань, проте коли мова йде про питання сімейного безпліддя, перевіритися потрібно і чоловікові. Це збільшить шанс максимально точно визначити, чому вагітність не настає.
гинекологическая клиника

Причина гінекологічних захворювань

Погана екологія, неправильний спосіб життя, спадкові захворювання, постійний стрес - всі ці та інші фактори стають причиною гінекологічних захворювань. Щоб запобігти подальшому розвитку захворювання або попередити його, жінкам рекомендується проходити обстеження у гінеколога не рідше ніж раз на півроку. Коли мова йде про планування вагітності (особливо коли поставлений діагноз безпліддя), відвідування гінеколога - обов'язкова процедура.

«Порадьте хорошого гінеколога»

Саме це питання хвилює кожну жінку, яка планує обстеження. Далеко не кожному вона готова довірити турботу про своє здоров'я. Це стосується не тільки профілактичних оглядів, а й діагностики і подальшого лікування.

Чому «Ivf-clinic»?

Гінекологія - це довірливе ставлення і повна впевненість в професіоналізмі лікаря. Тому пари, які планують вагітність, звертаються в клініку «Ivf-clinic».

«Ivf-clinic» - це центр репродуктивної медицини, який пропонує широкий комплекс послуг, завдяки яким можна швидко позбутися від існуючих захворювань і запобігти новим. До ваших послуг уз-діагностика, індивідуальний підхід і увагу до всіх ваших запитань.

Вас турбує якась «жіноча» проблема? Не варто чекати, поки хвороба дасть про себе знати, коли розростеться до великих масштабів. Регулярне відвідування гінеколога позбавить від багатьох неприємностей

Чи плануєте дитини? У «Ivf-clinic» працюють професійні гінекологи, які мають багаторічну практику і стикалися з різними питаннями. Ми допомагаємо парам, які зіткнулися з діагнозом «безпліддя» впоратися з цією недугою.

Вибираючи гінекологічні клініки, звертайте увагу на досвід роботи центру, склад, відгуки і навіть розташування. З огляду на, що їздити потрібно часто, доводиться розраховувати і матеріальні витрати. Наша клініка знаходиться в місті Одеса. Ми є найбільшим репродуктивним центром в південному регіоні України. До нас звертаються пари з довколишніх областей, а також з Дніпра, Харкова, Києва та інших міст. Ми раді бачити кожного і докладаємо максимум зусиль, щоб здійснити вашу найголовнішу мрію - народити довгоочікуваного дитини.

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 750-390 або заповніть форму на сайті.


Заказать
звонок
arrow_up