slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ЕТАПИ, ПІДГОТОВКА, ШАНСИ ЗАВАГІТНІТИ З ПЕРШОГО РАЗУ

Ви зважилися на ЕКЗ. Для вашої родини це єдиний спосіб народити власну дитину. Мільйонам сімейних пар в світі, які відчувають проблеми із зачаттям, ця процедура допомогла впоратися з найголовнішою проблемою. Понад сорок років ЕКО практикується в усьому світі, і сьогодні ми з гордістю хочемо повідомити вам, що штучне запліднення в Одесі допомагає бездітним парам здійснити мрію.

Що таке ЕКО? Наскільки безпечна ця процедура? Як до неї правильно готуватися і яка на штучне запліднення Одеса ціна?

У чому полягає суть екстракорпорального запліднення

Головне, що характеризує метод - це те, що запліднення відбувається поза тілом жінки. Чоловік матеріал (сперматозоїд) і жіночий (яйцеклітину) вилучають з тіла, після чого запліднюють їх. Роблять це виключно в лабораторних умовах. Після того як запліднена яйцеклітина побуде в інкубаторі п'ять-шість днів, її підсаджують в матку жінки (майбутньої матері або сурогатної матері).

искусственное оплодотворение Одесса цена

Коли потрібно робити ЕКО

Штучне запліднення показано тоді, коли безпліддя можна вилікувати іншим способом. Найчастіше його рекомендують при патології маткових труб, внаслідок чого виникає їх непрохідність. Також призначають при повній відсутності маткових труб. Серед найпоширеніших причин низьку якість і недостатня кількість сперматозоїдів, ендометріоз і багато інших причин.

Коли не можна робити ЕКО

Протипоказання до процедури ЕКЗ:

  • Якщо жінка страждає на психічні захворювання, які не дозволять вагітніти або народжувати;
  • Спостерігається патологія жіночих статевих органів;
  • Є пухлини жіночих статевих органів, які перешкоджають нормальному виношування плоду.

Методики штучного запліднення в Одесі

Метод штучного запліднення має кілька різновидів. Після прийому у лікаря-репродуктолога і здачі аналізів фахівець підбере методику, враховуючи причину безпліддя, яка для вашого випадку буде максимально ефективною.

ЕКО вважається основною методикою, однак часто вона доповнюється іншими допоміжними технологіями.

ІКСІ - це метод штучного запліднення, при якому сперматозоїд вводиться в яйцеклітину тонкою голкою. Такий метод найчастіше застосовується тоді, коли сперматозоїди чоловіка малоактивні, тому у них не виходить запліднити яйцеклітину. Цей метод також показаний в разі, якщо в еякуляті сперматозоїдів отсутствую і їх отримують при використанні пункції яєчка. Метод рекомендується жінкам до 40 років.

Як готуватися до ЕКО?

Готуватися до екстракорпорального запліднення потрібно за дві-три тижні. Обом подружжю потрібно здати всі необхідні аналізи. Жінкам потрібно пройти огляд у гінеколога, здати кров на ВІЛ, сифіліс, гепатит, здати мазки на інфекцію. Чоловікам потрібно здати спермограмму і кров на інфекції. Коли будуть отримані результати всіх аналізів, лікар визначить причину безпліддя і підбере найбільш ефективний метод лікування.

Важливе питання - матеріальна підготовка. Ціна штучного запліднення в Одесі - це той фактор, який має врахувати кожна сім'я. Залежно ситуації, вартість процедури для кожної пари може відрізнятися, однак вона в будь-якому випадку досить висока.

Безпліддя торкнулося вашої сім'ї? Не впадай у відчай! Сьогодні в медицині практикуються методи, які дозволяють впоратися навіть з найважчою формою, навіть тієї, яка може здатися безнадійною. Запишіться на консультацію в клініку - зробіть перший крок назустріч мрії.


Заказать
звонок
arrow_up