slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Якість ембріонів при ЕКЗ?

Якість ембріонів при ЕКЗ і їх кількість - важливий фактор, від якого залежить результат всієї процедури. Статистика показує, вагітність після ЕКЗ настає в 20-40%.

Фактори, які впливають на успішне запліднення:

  • Яка причина безпліддя;
  • Якість яйцеклітини;
  • Показник спермограми;
  • Чи здатний ендометрій до імплантації ембріонів.

Але більшість досліджень показало, що вдалий результат ЕКО залежить від кількості і якості ембріонів при еко. У медичній сфері все ще ведуться дискусії з приводу того, скільки потрібно переносити ембріонів. У деяких центрах говорять, що потрібно використовувати два ембріона, а в інших - переносить в порожнину матку все, що були отримані.

Як визначається якість ембріона при ЕКЗ?

Якість отриманий ембріонів перевіряється фахівцямі-ембріологамі, Які Використовують візуальне дослідження під мікроскопом.

Існує 4 класу якості ембріонів (на стадії дроблення):

  • Клас 1 (А). Відмінна якість.
  • Клас 2 (В). Гарна якість.
  • Клас 3 (С). задовільну якість
  • Клас 4 (D). Незадовільна якість.

Визначити якість ембріона при ЕКЗ можна вже після 48 годин після запліднення яйцеклітини. Як мінімум 2 клітини до цього часу повинні сформуватися (але оптимальне число - це чотири). Після закінчення 72 годин клітин вже має бути не менше шести (оптимально вісім). Чим вище якість ембріонів, тим більше шансів, що ембріон виживе.

Звичайно, питання якості ембріонів при ЕКЗ дуже важливий, але і не завжди простий для розуміння. Але все питання ви можете поставити своєму лікарю, який докладно розповість вам на доступній мові. У «Ivfclinic» працюють найкращі фахівці-репродуктологи, які визначають якість ембріонів і вибирають кращий, що буде сприяти максимально ймовірності завагітніти.


Заказать
звонок
arrow_up