slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Як безпомилково вибрати центр репродуктивної медицини ЕКО?

Без дитини складно уявити щасливу повноцінну сім'ю без дитини, його дзвінкого сміху і теплих ручок. Однак далеко не кожна сімейна пара може зачати дитину природним способом. Безпліддя - це не вирок. Ваше завдання - не опускати руки - і знайти хороший центр репродуктивної медицини ЕКО.

Центр репродуктивної медицини ЕКОЕКО медичний центр «IVF-clinic» приходить на допомогу бездітним батькам. Ми розуміємо всі ваші переживання від того, що на протязі тривалого часу у вас не виходить народити дитину. Можливості сучасної медицини досить великі. І наш еко мед центр допомагає у вирішення проблеми чоловічого і жіночого безпліддя.

Однак, дуже важливо розуміти, що сімейна пара сама повинна приймати рішення, який медичний центр ЕКО вибрати. Сьогодні в Україні є близько тридцяти центрів репродуктивної медицини ЕКО. Багато при виборі медичного центру ЕКО керуються близькістю розташування, однак, це не найголовніший критерій.

Як правильно вибрати мед центр еко?

Коли ви будете вибирати еко центр, звертайте увагу на такі критерії:

  • Наявність у медичного центру ЕКО сертифікатів і ліцензій;
  • Штат кваліфікованих фахівців, докторів і кандидатів наук;
  • В еко центрі повинна бути своя лабораторна база;
  • Еко мед цент надає якісне обслуговування;
  • Є можливість попереднього запису.
  • Кількість успішних ЕКЗ.

Також перед тим, як відвідати еко медичний центр, завжди корисно почитати відгуки в інтернеті. Є маса форумів, де жінки міняються своїми думками, про клініку, лікарів, методах лікуваннях та інших тематичних питаннях.

Не соромтеся запитувати і задавати питання!

При відвідуванні медичного центру ЕКО і взагалі при плануванні вагітності ви зіткнетеся з масою незрозумілих термінів. І лікарі повинні вам максимально докладно розповісти вам про всі нюанси.

Клініка репродуктивної медицини «IVF-clinic» надає повний комплекс послуг для ефективного лікування всіх видів чоловічого та жіночого безпліддя. Ми чекаємо вас на консультації!


Заказать
звонок
arrow_up