slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Як підготуватіся до вагітності після 30ти років?

Вам 30+? У вас немає дітей і ви плануєте народження першої дитини? Ми розповімо про те, як підготуватися до вагітності після 30-ти, щоб збільшить шанс на легкі пологи і народження здорового дитинку.

Охочих народити першу дитину після тридцяти років дуже багато. Можна навіть сказати, що пізня вагітність стала модною. Жінка віддає себе кар'єрі, заробітку і народження дитини відсуває на другий план. При цьому вона повністю ігнорує акушерські попередження про те, що не так просто завагітніти і народити дитину, коли тобі вже тридцять або більше.

Ризики народження дитини в цьому віці?

 • Матка з віком втрачає здатність утримувати запліднену яйцеклітину, тому збільшується шанс мимовільного аборту.

 • Важкий токсикоз. Таке ускладнення часто зустрічається в середині вагітності. В результаті підвищується білок в сечі, з'являється набряклість і підвищується тиск.

 • З віком родові шляхи стають менш еластичними, тому родова діяльність стає не такою продуктивною. В результаті народити вона може тільки за допомогою кесаревого розтину.

Незважаючи на погрози, багато жінок наважуються народити дитину в цьому віці. Тому завдання лікаря не відмовити їх, а допомогти правильно підготуватися і пройти цей шлях. Особливо якщо ви не можете народити дитинку через безплідність. Сьогодні найчастіше саме ця причина призводить жінок віком 35 плюс до вирішення народити пізніх дітей.

Ми розповімо, як відбувається підготовка до вагітності після 30 і з чого починати цей шлях

Підготовка до вагітності - чи потрібно це робити?

Безумовно, це робити потрібно. Не важливо, в який раз ви плануєте стати мамою, і яка це за рахунок вагітність - перша або п'ята. Підготовка - це важливий етап планування.

Підготовка до вагітності з чого почати?

Існують елементарні правила, що і як потрібно робити і про це ми розповімо нижче:

 1. Консультація з гінекологом - це перше, що потрібно зробити. Лікар проведе огляд і призначить УЗД;

 2. Відмовтеся від дієти. Коли ви голодуєте або відмовляєте собі в їжі, не тільки знижується вага, але і відбувається гормональний збій. Як наслідок - порушується менструальний цикл.

 3. Не захоплюйтеся надмірною силовим навантаженням. Заняття спортом повинні бути помірними. Слідкуйте за тим, щоб ваш організм не перевантажувався.

 4. Перед прийомом будь-яких лікарських препаратів проконсультуйтеся з лікарем, так як вживання самого звичайного анальгетика може привести до ускладнень.

 5. Якщо ви приймали протизаплідні препарати, за два-три місяці перед плануванням вагітності варто завершити їх застосування.

 6. Майбутня мати і батько повинні вилікувати інфекції статевих шляхів, якщо такі є.

 7. Токсоплазмоз - небезпечний інфекція вагітності після тридцяти, яка передаються від тварин або якщо ви любите їсти сире м'ясо. Перед плануванням пройдіть ретельне обстеження.

 8. Важливий пункт: відвідайте стоматолога та гінеколога. Коли жінка виношує дитину, її організм віддає йому всі сили, тому у вагітних можуть виникнути проблеми з зубами і зором.

 9. Майбутній батько повинен за кілька місяців до зачаття відмовитися від куріння і алкоголю.

Плануйте вагітність з відділенням репродуктивного здоров'я «IVF-clinic»

Якщо вам вже тридцять плюс, хочете народити дитину, але не виходить завагітніти - не впадайте у відчай. Приходьте в наш центр на консультацію. Ми розповімо про те, як відбувається підготовка вагітності після 35, які вам треба здати аналізи, щоб народити здорового малюка.


Заказать
звонок
arrow_up