slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

БІОПСІЯ яєчок ЦІНА В ОДЕСІ: ПОДОЛАННЯ чоловічого БЕЗПЛІДНОСТІ

Біопсія яєчка - це унікальна процедура, яка дає шанс чоловікам з поганою спермограми на батьківство. З цієї статті ви дізнаєтеся, які є варіанти біопсії, особливості підготовки і яка на біопсія яєчка ціна.

Спермограма - це головний аналіз сперми у чоловіка, завдяки якій можна оцінити морфологію, кількість, активність і життєздатність сперматозоїдів. Однак бувають ситуації, коли в спермі сперматозоїди не виявляються взагалі. В цьому випадку необхідно з'ясувати причини їх відсутності.

Дуже часто зустрічаються ситуації, коли сперматозоїди утворюються, проте не потрапляють в уретру. Якщо це так, то у чоловіка є шанси стати батьком, вдавшись до процедури біопсії яєчка. Ця процедура має на увазі отримання сперматозоїдів з тканини і подальше використання їх для штучного запліднення.

Існує 2 види біопсії яєчка:

  • Открытая микрохирургическая.
  • Пункционная биопсия придатка или яичка.

Як правильно підготуватися до біопсії яєчка?

Як було вже сказано, біопсію яєчка потрібно проводити для проведення штучного запліднення. Тому лікар повинен переконатися в тому, що у чоловіка відсутні захворювання, які могли б негативно вплинути на зачаття. Якщо за підсумками аналізів будуть виявлені які-небудь захворювання, то спочатку лікуються вони, а після повторної здачі аналізів, можна вже приступати до біопсії яєчка.

Як чоловік повинен готуватися до біопсії яєчка?

Якщо після аналізів всі показники в нормі, то можна почати підготовку до процедури. Дуже важливо дотримуватися правильного режиму, який дозволить отримати найбільш життєздатних сперматозоїдів. Чоловікові забороняється відвідувати лазні і сауни, а також вживати спиртні напої. За тиждень до біопсії потрібно відмовитися від статевих контактів.

Пункційна біопсія яєчка

В процесі вилучення сперматозоїдів використовується тонка голка, яка вводиться в яйце або придаток через шкіру мошонки. У разі якщо біопсія пункції яєчка не призводить до потрібного результату, вдаються до відкритої біопсії яєчка.

Відкрита біопсія яєчка

Це повноцінна хірургічна операція, при якій чоловік знаходиться під наркозом. В процесі відкритої біопсії яєчка розрізається шкіра, а потім білкову оболонку яєчка. Також дуже важливо, щоб був взяти невеликий шматочок тканини, щоб можна було провести гістологічне дослідження. Після операції на розріз накладається шов, який через час сам розсмоктується. Тривалість операції становить 10-20 хвилин.

Яка на біопсія яєчок ціна? Вартість процедури залежить від кожного конкретного випадку і від обраної клініки. Також на підсумкову біопсію яєчок ціну вплинуть ряд аналізів, які буде потрібно пройти до процедури.

Запишіться на консультацію в «Ivfclinic»! Всю інформацію про підготовку і ціною біопсії яєчок ви дізнаєтеся на першому прийомі і первинному огляді у лікаря.

Дивіться також:


Заказать
звонок
arrow_up