slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

КЛІНІКА РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦИНИ В ОДЕСІ «IVF-CLINIC»

Наша мета - не кількість вагітностей. Наша мета - народження здорової дитини. Ми підтримуємо сімейні цінності, шануємо традиції сім'ї і вважаємо, що повноцінної вважається сім'я, в якій є діти. Клініка репродуктивної медицини Одеса Тіниста «Ivf-clinic» створена, щоб допомагати бездітним парам здійснити найголовнішу мрію і побороти безпліддя.

Коли до нас приходить на прийом чергова пара, з одного боку ми, засмучуємося, тому що розуміємо, яка причина привела їх до нас. З іншого боку, ми раді подарувати їм надію і зробити все можливе, щоб в їхній родині з'явилася дитина. Кожен випадок на сто відсотків індивідуальний, тому перш ніж призначити лікування, їм доведеться пройти ретельне обстеження.
клиники репродуктивной медицины в одессе

Безпліддя - діагноз, який позбавляє можливості мати дітей кожну третю пару в Україні

Багато сімей в очікуванні дитини живуть довгі роки, списуючи відсутність вагітності на різні причини: стрес, роботу, або просто як прийнято говорити «ще не час». Насправді, чим більше йде часу, тим раніше потрібно бити на сполох: чому немає дитини? І коли пара звертається в клініки репродуктивної медицини Одеса, вона чує невтішний діагноз - безпліддя.

Безпліддя може торкнутися кожного, воно не залежить від віку, національності, соціального статусу або віросповідання. З досвіду роботи ми можемо говорити про такі найпоширеніших причини, як спадковість (генетичні захворювання, які передаються від батьків до дитини), неправильний спосіб життя, шкідливі звички.

Ще одна причина, яка призводить до неможливості мати дітей - це ігнорування і неуважність до питання свого здоров'я. Багато хвороб можна було вилікувати ще в дитинстві або підлітковому віці і уникнути таких проблем у майбутньому.

Екстракорпоральне запліднення - одне з найбільших досягнень сфери репродуктивної медицини

Послуги репродуктивної медицини Одеса активно використовує самі передові методи штучного запліднення. У всьому світі відкриття ЕКО стало справжнім проривом, яке допомогло сотням тисячам сімейних пар потримати на руках свою дитину.

Серед головних досягнень можна говорити про наступне:

  • Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ);
  • ІКСІ, ВМІ, ДРТ;
  • Сурогатне материнство;
  • Донация ооцитів;
  • Генетичні дослідження ембріонів.

Наші лікарі інколи стикалися з самими безнадійними випадками безпліддя, коли здавалося, що неможливо зробити нічого. Але в підсумку ці пари ставали щасливими батьками одного, двох і навіть трьох дітей.

Послуги репродуктивної медицини і етична сторона питання

Сьогодні прийнято дуже багато і голосно говорити про етичну сторону сурогатного материнства, дітей «з пробірки», донорство. Про те наскільки це прийнятно, чому це можна або не можна робити і т.д. Але насправді - народження дитини це інтимне питання, який вирішує двоє людей - майбутня мама і тато. Тільки бездітна пара може зрозуміти всю біль цього питання і тільки їй вирішувати, чи готова вона йти далі.

Ніхто не говорить, що це просте рішення. Ніхто не говорить про те, що лікування буде швидким. І найголовніше, ніхто не може дати гарантії в 100%, що народиться дитина. Але це варто того. Тільки жінка, яка мріє про дитину, буде йти далі, якщо їй дають один шанс з мільйона.

Клініки репродуктивної медицини в Одесі - реальний шанс народити дитину

Ще кілька років тому сімейні пари, які зіткнулися з проблемами в репродуктивній сфері, могли тільки спостерігати за тим, як інші пари в Європі і Америці народжували дітей за допомогою ЕКЗ. Але сьогодні Україна зробила величезний прорив в цій сфері - і в результаті це допомогло тисячам сімей знайти своє довгоочікуване щастя.

Коли будете вибирати клініки репродуктивної медицини Одеса, обов'язково приходьте в «Ivf-clinic». Наш медичний центр більше 10-ти років допомагає бездітним парам знайти радість материнства і батьківства. Ми готові допомогти і вам при дотриманні повної конфіденційності.


Заказать
звонок
arrow_up