slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Клініки репродукції Київ, Харків, Одеса: де почати лікування?

Клініки репродукції в Києві є справжніми флагманами в даній галузі медицини, саме тому сюди приїжджають жителі з інших регіонів для успішного проведення ЕКО-процедури або обстеження, діагностики, лікування безпліддя. Однак не завжди місце розташування медичного закладу говорить про його результативності, успішності, сучасності та низькому ціноутворенні. Клініка «IVF-clinic» успішно працює з 1998 року, за цей період довгоочікуване щастя - народження власної дитини - знайшли кілька тисяч сімей.

«IVF-clinic» - клініка репродуктивної медицини Київ, Дніпро, Львів

Центр «IVF-clinic» знаходиться в одному з найтепліших і сонячних міст нашої країни - на узбережжі Чорного моря в Одесі. Майже за двадцятирічну історію існування медустанови пацієнти приїжджали не тільки з інших регіонів нашої країни, а й з найближчих держав. Можливість якісного лікування, застосування сучасних методик, наявність сучасного обладнання, оснащення, професійні кадри з багаторічним досвідом роботи дозволяє кожному нашому пацієнтові гарантувати успішний наступ вагітності.

Нашу клініку вибирають, виходячи з важливих причин:

клініка репродуктивної медицини київ

  • У нашій клініці представлено тільки ультрасучасне сертифіковане обладнання, що дозволяє проводити інноваційні процедури і діагностику.
  • Застосування новітніх сучасних методик, технологій, які застосовуються в репродукционной медицині в усьому світі.
  • Результативність і гарантія результату - ми гарантуємо настання вагітності в 99% випадках, так як для лікування ми застосовуємо різні способи і варіанти лікування.
  • Лояльна цінова політика дозволяє кожній подружній парі пройти повноцінне обстеження або подальше лікування в нашій клініці, в той час як клініки репродукції Київ характеризуються високою ціновою політикою.
  • Індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку.
  • Широкий спектр послуг і спеціалізацій - наші фахівці представлені в різних напрямках репродуктивної медицини, що дозволяє досконально і точно вивчити кожен конкретний випадок.
  • Комплексне обстеження і лікування, яке починається з первинного обстеження до допологового обстеження.

«IVF-clinic» відкрита для кожного пацієнта - ми чекаємо пацієнтів в будь-який час на консультацію, діагностику або лікування.

Чому слід приїжджати в «IVF-clinic» в Одесу?

Репродукційна медицина Київ, Харків, Дніпро, де представлені одні з лідерів даного напряму медицини, по праву вважають центр «IVF-clinic» провідною клінікою в Україні, де активно застосовуються передові методики, методи зі штучного запліднення, лікування будь-якого виду безпліддя. «IVF-clinic» знаходиться в самому серці Одеси, що дозволяє не тільки пройти результативне лікування в одеській клініці, але і відпочити в нашому прекрасному місті біля моря.


Заказать
звонок
arrow_up