slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

коли потрібно сдавать аналіз крові на каріотип?

Коли чоловік і жінка одружується, вони мріють про довге і щасливе життя і здорових діток. Але, на жаль, батьківське щастя доступно не всім. Існує безліч причин, які призводять до безпліддя і одна з них - генетичне порушення. Саме тому в багатьох країнах світу кариотипирование подружжя є обов'язковою процедурою для тих, хто хоче вступити в шлюб.

що таке каріотип?

Це хромосомний набір людини, іншими словами його генетичний паспорт, незмінний протягом життя. У людини в нормі 46 хромосом, по 23 хромосоми від кожного з батьків. Графічно це виглядає так: нормальний жіночий каріотип - 46, ХХ і нормальний чоловічий - 46 ХY.

У людини може бути ділянка перебудованих хромосом і навіть не знати про це. Але про проблему він дізнається тоді, коли буде планувати вагітність. Дефект хромосом стає причиною викидня, завмерла або дитини з генетичними хворобами.

Змінити каріотип людини неможливо, але якщо вчасно здати кров на каріотип і дізнатися причину безпліддя, то можна підібрати рішення цієї проблеми. Сьогодні пари звертаються до штучного запліднення, а також звертаються за допомогою донорського матеріалу - сперми чи яйцеклітини.

коли потрібно сдати аналіз крові на каріотип?

 1. Невиношування вагітності;

 2. Первинне і вторинне безпліддя;

 3. Мертвонародження або народження дитини з вродженими вадами;

 4. У родичів подружжя є хромосомні аномалії;

 5. У показниках сперми чоловіка є відхилення;

 6. Рання менопауза;

 7. Відсутність менструації.

що потрібно знати про каріотип?

 1. Аналізу на каріотип подружжя: як правильно підготуватися? Аналіз не рекомендується здавати натще, краще бути в змозі ситості. За місяць до кариотипирования потрібно відмовитися від прийому антибіотиків, а за три дні не пити алкогольних напоїв. Якщо один з подружжя хворів простудним захворюванням, то аналіз потрібно перенести на два тижні

 2. Як відбувається аналіз? Щоб визначити каріотип, використовуються одноядерні лейкоцити або культуру клітин. Цей аналіз має багато незрозумілих для звичайної людини формул і термінів, тому більш детально ви зможете це розпитати у свого лікаря.

 3. Про що ще потрібно знати? Зазвичай дослідження каріотипу людини призначає лікар-генетик. На практиці використовується один з видів кариотипирования: стандартне або молекулярне. Стандартне не може виявити більшу частину хромосомних патологій, тому його призначають рідко. Молекулярне каріотипування дозволяє визначити велику частину патологій, але не всі, тому генетик може призначити і інші дослідження.

 4. Де здати аналіз на каріотип? Подружжя можуть здати аналіз на каріотип в спеціалізованих центрах репродуктивної медицини. У клініці «Ivf-clinic» ви можете зробити каріотипування і дізнатися результат. У нас працюють репродуктологи вищої категорії, а сучасна лабораторія оснащена високотехнологічним обладнанням. Швидко і безпечно персонал клініки проведе процедуру забору крові і відправить його в роботу.

Запишіться на прийом в клініку по гарячій лінії 0 800 750-390.


Заказать
звонок
arrow_up