slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

КОНСУЛЬТАЦІЯ репродуктології - ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ

З чого почати лікувати безпліддя? З консультації з лікарем-репродуктологом. Мабуть, це перше, що повинні зробити сімейні пари, які мріють про дитину. Повірте, чим далі ви відкладаєте візит, посилаючись на сотні причин, тим далі від вас виконання вашої найголовнішою мрії. Чому так відбувається? Багато просто боятися почути діагноз: Безпліддя. А насправді більшість причин лікується і дуже успішно. Уже перша консультація репродуктолога допоможе вам не тільки взяти в себе в руки, але і вселить у вас надію.

Хто такий лікар гінеколог репродуктолог?
Лікар гінеколог репродуктолог

Лікар гінеколог-репродуктолог - це фахівець, який займається питаннями репродуктивного здоров'я. У його компетенцію входить лікування жіночого безпліддя із застосуванням таких репродуктивних технологій як ЕКО, ІКСІ і інші. Уже на першій консультації репродуктолога ви отримаєте відповіді на ті питання, які вас так давно хвилювали і зможете приступити до лікування.

Які проблеми допоможе вирішити лікар репродуктолог?

Як правило, сімейні пари не мають повної і достовірної інформації про те, чому у них немає дитини, і в цьому їм допоможе консультація лікаря гінеколога репродуктолога. Він повинен зробити наступне:

  • Встановити причину безпліддя;
  • Визначити чи є захворювання, які заважають жінці завагітніти;
  • Вилікувати захворювання, що перешкоджають вагітності;
  • Застосувати методи штучного запліднення.

Ви не можете завагітніти? Запишіться на консультацію до репродуктолога в «Ivfclinic»!

в нашому центрі працюють досвідчені лікар-репродуктологи, які допоможуть вам не тільки встановити причину відсутності дітей, але і складуть детальний план успішного лікування. Не відкладайте народження дитини на потім - зробіть перший крок назустріч мрії!


Заказать
звонок
arrow_up