slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Лікування чоловічого безпліддя в «IVF-clinic»

Як лікувати чоловіче безпліддя? Це питання не менш поширений, ніж подібна проблема у жінок. Велика кількість негативних факторів, рівень екології, шкідливих звичок, стреси впливають на чоловічу репродукційного систему. Статистичні дані показують, що третина випадків звернулися в клініку подружніх пар припадають на лікування безпліддя чоловіків. Але ця медична проблема при правильному, ретельному лікуванні дає позитивний результат, настання довгоочікуваної вагітності.

Уже понад 10 років фахівцями центру репродуктивної медицини вирішуються чоловічі проблеми, які перешкоджають природному зачаттю дитини. Основними ж причинами порушення чоловічої репродуктивної функції є:

 • крипторхізм;
 • Проблема з кровотоком в малому тазі;
 • Хронічні захворювання, запалення, інфекції TORCH;
 • Гормональні проблеми;
 • Сечостатеві захворювання;
 • Низька активність сперматозоїдів;
 • Травми, пухлини насіннєвого протоки;
 • Еректильна дисфункція, ретроградна еякуляція.

Ці та багато інших причин потребують негайного лікування чоловічого безпліддя на ранньому етапі, адже лікувальний курс призначається негайний, раціональний, безперервний. У більшості комплексне лікування, правильний підхід, компетентність лікаря призводять до позитивного результату для подружньої пари.

Лікування безпліддя у чоловіків: етапи, найкращі методи

Клініка «IVF» володіє великим результативним досвідом лікування жіночого і чоловічого безпліддя - за роки роботи наші фахівці розробили власні програми профілактики, ефективні методи лікування. Сучасне високотехнологічне обладнання, оснащення, впровадження діагностичних методик, кваліфікований персонал є ключовими складовими результативного лікування більш ніж кілька тисяч подружніх пар, які звернулися до нас в центр.

Лікування чоловічого безпліддя відбувається в кілька етапів, першим, обов'язковим з яких є початкове спілкування з майбутнім лікарем, де:

 • Складається повний анамнез історії захворювань пацієнта - перенесені захворювання, наявність спадкових патологій, історія сексуального життя, з'ясування еректильної дисфункції;
 • Проведення первинного огляду статевих органів;
 • Призначення процедур та обстежень для з'ясування причини хвороби.

Лікування жіночого і чоловічого безпліддя вимагає проведення цілої низки заходів для складання повноцінної картини причини порушень. Для цього проводиться цілий спектр обстежень та аналізів, що включають: спермограмму, гормональне обстеження, тест-MAR, взяття мазка на флору, цитологію, аналіз ПЦР, доплерографію, ультразвукове дослідження. Весь цей комплекс дає можливість виявити причину, почати повноцінне лікування безпліддя у чоловіків.

Не варто шукати відповіді на запитання: як лікувати чоловіче безпліддя, фахівці нашої клініки допоможуть будь подружній парі знайти довгоочікуване щастя!


Заказать
звонок
arrow_up