slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ В ОДЕСІ

Клініка репродуктивної медицини Ivf-clinic допомагає бездітним парам народити здорову дитину. Лікування безпліддя в Одесі здійснюється при використанні найефективніших методик і новітнього медичного обладнання. Запрошуємо Вас на консультацію. Почніть свій шлях до щасливу родину, в якій звучить радісний дитячий сміх.

Тисячі сімейних пар в Україні позбавлені радості батьківства і материнства. Погана екологія, спадкові захворювання, неправильний спосіб життя - все це призводить до невтішного діагнозу, який боїться почути кожен - безпліддя. Якщо ще років 40 назад нічого не можна було змінити, то сьогодні репродуктивна медицина зробила крок настільки вперед, що допомагає навіть в, здавалося б, найбільш безнадійних випадках.

Як відбувається безпліддя лікування Одеса

Боротьба з безпліддям починається з обстеження подружньої пари, яка дозволяє визначити причини, які привели до неможливості мати дітей. В результаті лікуючий лікар підбирає методи лікування, виходячи з конкретного випадку, які будуть оптимальними для пари. Це може бути гормональне лікування, хірургічне або протизапальну. Якщо жоден з цих методів не допомагає, проводитися лікування методами допоміжних репродуктивних технологій.

Досвід в репродуктивній сфері і кількість успішних спроб ЕКО і народжених діток, дозволяє нам з упевненістю говорити, що в Україні лікування безпліддя досягає за якістю європейського рівня, однак залишається доступним за ціною.

Особливості лікування жіночого безпліддя

Якщо в результаті ретельного обстеження жінки були виявлені гормональні порушення, їй призначать лікування. У разі не настання вагітності через порушення овуляції, використовується стимуляція. Хірургічні способи допомагають впоратися з непрохідністю маткових труб. У разі більш серйозних порушень парам рекомендують процедуру ЕКО.

Особливості лікування чоловічого безпліддя

У 45% випадків причиною безпліддя є чоловічий фактор. Якщо низька якість сперми, репродуктологи рекомендують метод ІКСІ, коли відібраний сперматозоїд поміщає в яйцеклітину. Якщо спроби виявляться невдалими, використовується також метод ЕКЗ.

Які існують методи лікування безпліддя і які з них найбільш ефективні

Кожній парі ми завжди говоримо: безпліддя - не вирок. За останні роки сфера репродуктивної медицини зробила крок настільки вперед, що бували випадки народження дитини в, здавалося, вже зовсім безнадійних випадках.

Лікування безпліддя Одеса Ivf-clinic використовує такі методи:

  • ВМІ, внутрішньоматкова інсемінація;

  • ЕКО, екстракорпоральне запліднення;

  • ЕКЗ + ICSI;

  • Донация яйцеклітин;
  • Кріо-цикли.

Що говорить лікування безпліддя відгуки?

Наша клініка вже більше 10-ти років спеціалізується на допоміжних репродуктивних технологіях. Всі ці роки ми цілеспрямовано, професійно і делікатно допомагаємо сім'ям, для яких народження дитини є найвищою цінністю. Ми постійно підтримуємо зв'язок з нашими парами, які з нашою допомогою народили дитину або декількох. Їх щасливі обличчя на фото, особливо посмішки діток, -лучший результат нашої роботи і найвища нагорода.

Якщо у вашій родині ще немає дитини, не впадайте у відчай. Приходьте до нас. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб ваше життя змінилася повністю.


Заказать
звонок
arrow_up