slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Невиношування вагітності НА РАННІХ СТРОКІВ

Найважче випробування для жінки - це невиношування вагітності на ранніх термінах і втрата довгоочікуваного дитинку. Таке випробування може стати сильним ударом навіть для дуже сильної жінки, і зажадає курс відновлювальної терапії. Саме невтішне, що кількість випадків невиношування вагітності на ранніх термінах тільки збільшується, і найстрашніше, що це трапляється тоді, коли жінка навіть не підозрює про вагітність.

У чому причина невиношування вагітності?

Медики виділяють кілька груп причин:

  1. Генетичний фактор. Причина криється в наявності хромосомних аномалій, які перешкоджають нормальному розвитку зародка.
  2. В організмі жінки є паталогические зміни. Часто це пов'язано з вродженими аномаліями в будові матки.
  3. Гормональні порушення. Для правильного розвитку зародка слизова оболонка матки повинна бути в нормальному стані.
  4. У жіночому організмі є інфекції. Йдеться про тих інфекціях, які передаються статевим шляхом і які можуть стати причиною самовільного аборту.
  5. Порушення імунної системи. Для організму жінки зародок в якійсь мірі є чужорідним тілом, тому в реакції імунітету на нього можуть бути відхилення.

Симптоми, які можуть вказувати на невиношування вагітності

Існує кілька явних симптомів. Самий явний з них, коли внизу живота і в області крижів починаються ниючі ледь помітні болі. Поява кров'яних виділень також може вказувати на можливу небезпеку. Якщо раптом ви помітили це, потрібно терміново звертатися до лікаря.

Профілактика ризику невиношування

Щоб уникнути викидня, потрібно використовувати контрацептивні засоби, які попереджають аборти. Також ще до настання вагітності подружжю потрібно вилікувати венеричні захворювання (якщо вони були виявлені).

Що робити, якщо вам поставили діагноз «невиношуваність вагітності»?

Після того, як вам було поставлено цей діагноз, рекомендується відкласти планування на рік. За цей час і чоловікові, і жінці потрібно пройти комплексне обстеження, яке допоможе виявити причину викиднів. Після цього потрібно пройти весь курс лікування і зайнятися зміцненням організму.

Своєчасне обстеження - профілактика невинашиваемості

Клініка репродуктивної медицини «IVF-clinic» завжди готова допомогти вам розібратися в причинах цього діагнозу і розробити індивідуальний план лікування. У нас ви можете пройти спеціальне обстеження і проконсультуватися з лікарем-репродуктологом.

Записатися на прийом ви можете по телефону або заповнивши спеціальну форму на сайті


Заказать
звонок
arrow_up