Міжнародний конгрес Smart XIII "Controlling critical variab

Міжнародний конгрес Smart XIII "Controlling critical variab
20 квітня 2017 року репродуктологи відділення Кошик Дмитро Анатолійович, Візир Катерина Миколаївна і Гриценко Анна Сергіївна взяли участь в міжнародному конгресі Smart XIII "Controlling critical variables in ART", що проходив в місті Мілан. На конгресі були порушені найбільш спірні проблеми, що існують в репродуктології зараз, а саме проблема диференційованого підходу до овариальной стимуляції у різних категорій пацієнток, сучасний погляд на підтримку лютеїнової фази в протоколах ЕКО, а також ембріологічні аспекти, що сприяють підвищенню ефективності програм ДРТ. З доповідями виступили професор Filippo Maria Ubaldi (директор клініки Genera, Рим), професор Hakan Yarali (директор центру IVF, Туреччина), професор Nick Macklon (Великобританія), професор Ramon Aurell Ballesteros (Іспанія), професор Marcos Meseguer (провідний ембріолог клініки IVI, Валенсія). А 21-22 квітня в Мілані відбулася щорічна конференція Excemed, в якій також взяли участь наші репродуктологи. Темою даного конгресу стали багаторазові невдалі спроби ЕКЗ. На жаль, незважаючи на стрімкий розвиток медицини, кількість пацієнток з такою проблемою не зменшується, тому провідні світові вчені діляться власним досвідом ведення подружніх пар, які зіткнулися з нею. На конгресі виносилися на обговорення дані, отримані в цій області в ході багаторічних досліджень в різних лабораторіях і клініках. Вчені з Данії, Бельгії, Нідерландів, Швеції, США, Австрії, Німеччини, Великобританії, Італії, Норвегії ділилися власним досвідом і знаннями з іншими колегами. У дискусію були залучені всі учасники даного конгресу. Розглядалися питання компетенції яйцеклітин, якості ембріонів, впливу ембріонів, рецептивності ендометрія, предімплантаціоннной генетичної діагностики з позиції повторюваних невдалих спроб ЕКЗ. По завершенню конгресу було проведено тестування за результатами якого учасники отримали сертифікати Межденародную зразка.

Останні новини
Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини»
Міжнародний симпозіум «Теорія і практика репродукції людини»
05 Июня 2018
27-29 травня 2018 року в р.Дніпро відбувся щорічний з'їзд членів Української асоціації репродуктивної медицини
Участь в 10-му ювілейному засіданні украиских Асоціації ембріоло
Участь в 10-му ювілейному засіданні украиских Асоціації ембріоло
23 Мая 2018
20-21 квітня 2018 року ембріологи відділення репродукції Перепелиця Ольга і Дубко Тетяна взяли активну участь в 10-му ювілейному засіданні украиских Асоціації ембріології
Представники нашої клініки на Міжнародній конференції ALPHA-2018
Представники нашої клініки на Міжнародній конференції ALPHA-2018
23 Мая 2018
Починаючи з 1994 року, один раз в 2 роки проходить один з найбільших заходів для клінічних ембріологів усього світу - конференція ALPHA.
"День відкритих дверей" 2. березня 2018 р.
"День відкритих дверей" 2. березня 2018 р.
05 Марта 2018
був присвячений темі: "ЕКО як стратегія лікування безпліддя в шлюбі" ...

Заказать
звонок
arrow_up