slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ОБОВ'ЯЗКОВЕ МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ

Не можу завагітніти - саме з таких слів майбутніх пацієнтів починається перша консультація у майбутнього лікаря в клініці репродуктивної медицини. Причини, як спосіб і методи лікування, в кожному конкретному випадку індивідуальні, що вимагають ретельного, детального і конкретного вивчення. Для з'ясування факторів, що заважають щастя народження своєї дитини, потрібно пройти повне обстеження для майбутніх батьків.

Обстеження при плануванні вагітності - одна з найважливіших процедур 

Успішний результат Еко запліднення, безболісне протікання вагітності, народження здорового малюка багато в чому залежить від того, наскільки серйозно підійшла сімейна пара до питання Еко. Адже на початковій стадії обов'язковою умовою є повна процедура обстеження для майбутніх батьків: як майбутньої матері, так батька.

На першій консультації у лікаря для повноти картини на руках повинні бути не тільки історія хвороби пари, але детальна інформація про стан здоров'я, пологах у найближчих родичів. При плануванні вагітності обстеження - це не єдина умова, необхідно ідеальний стан здоров'я обох батьків перед процедурою штучного запліднення. Дрібні хвороби, старі хронічні захворювання, інші всілякі ризики необхідно вирішити, щоб вагітність протікала легко і безболісно.

Планування вагітності: обстеження необхідне для матері

Виходячи з анамнезу, стану здоров'я пацієнтки лікуючий лікар призначає в кожному конкретному випадку необхідні дослідження. Однак є загальнообов'язкові процедури, які здають усіма майбутніми мамами:

 1. Дані про групу крові, резус-фактор.
 2. Аналіз крові, що виявляє індивідуальні захворювання.
 3. Дослідження стану шийки матки.
 4. Аналізи, що виявляють хворобу на гепатит В, C, ВІЛ, сифіліс.
 5. Аналізи на наявність антитіл до вірусів, інфекцій.
 6. Гормональні аналізи.
 7. Повний УЗД малого таза.
 8. Медичний висновок від терапевта.

Обстеження при плануванні вагітності для чоловіка

Аналізи для майбутніх батьків також відрізняються в кожному конкретному випадку, але є перелік необхідних аналізів для кожного:

 • Повна спермограма;
 • Аналізи крові на виявлення ВІЛ-інфекції, гепатитів В, С, сифілісу;
 • Аналіз крові на групу, резус-фактор;
 • Повне дослідження наявних інфекцій.

У разі обох батьків необхідно досконально вивчити інформацію про наявність серйозних захворювань: онкологічних випадків, цукрового діабету, психічних розладів і т.д. Ця інформація, а також цілковите обстеження, аналізи допоможуть з'явитися на світло довгоочікуваного здоровому малюку.

IVF - клініка, яка дарує щастя материнства

IVF є одним з провідних українських установ репродуктивної медицини, в якому можна пройти повний цикл обстеження, лікування та огляду при штучному заплідненні. Найчастіше наші фахівці зустрічаються з зневіреними парами, які не можуть завагітніти протягом тривалого періоду, однак повне обстеження, правильний діагноз, ефективні методи запліднення, допомагають кожному стати щасливим батьком.

 


Заказать
звонок
arrow_up