slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Запліднення яйцеклітини жінки

«IVF-клінік» проводить штучне запліднення яйцеклітини і запліднення спермою, що збільшує шанси бездітних пар завагітніти і народити дитину. Ось уже котрий рік ми спеціалізуємося на діагностики і лікуванні безпліддя.

Наш центр забезпечує доступ до найсучасніших і ефективних методів лікування, які успішно приймаються в усьому світі і справляються з заплідненням яйцеклітини. Пацієнти «IVF-клінік» цінують нас за індивідуальний підхід і високу якість послуг. Результат нашої роботи - це успішне запліднення вагітність і вдалі пологи.

Причини, які можуть привести до труднощів при зачатті і як наслідок, до штучного запліднення яйцеклітини

  • порушення прохідності фаллопієвих труб;
  • порушення овуляції;
  • зниження кількості і рухливості сперматозоїдів.

Саме ці симптоми вважаються найголовнішими причинами безпліддя кожної 6-ї пари. Фахівці нашого центру рекомендують не затягувати з лікуванням, тому як високий шанс впорається з цим саме тоді, коли була виявлена ​​проблема.

В цьому випадку для запліднення вагітності слід звернутися до відомого методу ЕКО. Штучним заплідненням спермою чоловіка або донора займається спеціально навчений фахівець - ембріолог. Наступає внаслідок такого запліднення вагітність нічим не відрізняється від тієї, яка настає природним шляхом.

Інкубатор, в якому знаходяться запліднені яйцеклітини і розвиваються ембріони, лише імітує умови всередині організму жінки. Подальший розвиток ембріонів, що відбувається в порожнині матки, після перенесення ембріонів в організм жінки, йде по загальним законам природи. На сьогоднішній день, ця процедура запліднення спермою (чоловіка або донора) є доступною і технічно «відпрацьованої» процедурою, до якої вдається велика кількість пар.

Запишіться на прийом до кращих фахівців центру репродуктивної медицини «IVF-клінік», які допоможуть знайти саме оптимальний вихід їх ситуації, що склалася.

Автор


Заказать
звонок
arrow_up