slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Підготовка организму до вагітності: від планування до родів

Рішення народити дитину - це одне з найважливіших в житті сімейної пари. Щоб уникнути проблем, потрібна правильна підготовка. Фахівці відділення репродуктивної медицини ivfclinic.com.ua розкажуть про те, що включає підготовка жінки до вагітності і як готуватися до пологів, щоб не нашкодити собі і майбутньому малюку. У вашій родині буде дитина!

Грамотна підготовка організму до вагітності. Жінка, яка готуватися стати мамою, повинна розуміти, які зміни відбуваються і чому і як на них реагувати. Без серйозної підготовки тут не обійтися, про що ми більш детально розповімо далі.

Психологічна підготовка до вагітності жінки

Найскладнішою вважається перша вагітність. У цей період перше, з чим вона зіткнеться - це психологічний дискомфорт.

 1. Емоційна нестійкість. Зміна гормонального фону може привести до емоційних змін.

 2. Переоцінка цінностей. Жінка явно відчуває майбутнє материнство, новий статус себе і важливість народження малюка.

 3. Невпевненість, страх. Перед пологами жінка може зіткнутися з різними фобіями і страхами. Одні бояться самих пологів, інші бояться некомпетентних лікарів, є жінки, які бояться майбутнього відходу за дітьми, розуміючи свою некомпетентність.

Деякі тривоги мають реальне підгрунтя, а багато є результатом зайвої недовірливості. Щоб зняти напруження, потрібно тверезо оцінити ситуацію і почати готуватися до прийдешніх змін. Можна записатися на курси, читати відповідну літературу, візуалізувати народження малюка і взагалі мати позитивний настрій.

Фізична підготовка до вагітності та пологіх

Вагітність - це досить серйозне навантаження не жіночий організм, тому до пологів і після важливо перебувати в хорошій фізичній формі. Найважливіші аспекти, на які потрібно звернути увагу - це:

 • Загартовування і рух;

 • Виконання спеціальних вправ;

 • Масаж для вагітних;

 • Правильне дихання.

Підготовка до вагітності аналізи: запишіть фахівців, яких ви повинні пройти?

Потрібно добре підготувати організм до майбутніх змін і пройти ряд фахівців: терапевта, гінеколога, стоматолога, профільного спеціаліста по інших захворюваннях.

Які потрібно сдати аналізи:

 1. На антитіла до краснухи;

 2. На гепатит B і C;

 3. На наявність вірусних інфекцій, які передаються через плаценту;

 4. На бактеріальні інфекції;

 5. На токсоплазмоз.

Потрібно враховувати, що це тільки мінімальний список аналізів, які потрібно пройти. Лікар, який веде вас, доповнить його ще іншими аналізами. Це не займе багато часу. Але ви будете впевнені, що все йде добре і ви можете далі готуватися до вагітності та пологів.

Підготовка до першої вагітності - питання не тільки жіноче

Не потрібно думати, готуватися 9 місяців очікування і пологи - це турбота тільки майбутньої мами. Для майбутнього тата цей час не простий і вимагає моральної віддачі. Чоловік повинен морально підготуватися до появи нового члена сім'ї, сина або дочки. Лікарі настійно рекомендують за кілька місяців не курити, не пити і не вживати наркотичні речовини.

Ми плануємо дитину, але вагітність не наступає. Що робити?

Якщо протягом одного року статевого життя сімейна пара не може завагітніти, це ще не означає, що вона безплідна. Можливо, є якісь порушення і перешкоди до зачаття. Тому не варто відкладати вирішення цього важливого питання на потім, зверніться в центр репродуктивної медицини.

Ivfclinic. Плануйте вагітність разом з нами!

Будемо раді надати вам всю необхідну допомогу і підтримку на час планування вагітності, прекрасних 9-ти місяців очікування малюка і пологів.


Заказать
звонок
arrow_up