slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Процедура еко вартість

можливість для кожного знайти батьківське щастя

Процедура штучного заплідненняСімейні пари, які мріють роками про власну дитину, відчайдушно шукають вихід із ситуації. І знаходять оптимальний варіант - операція еко. Вона дозволяє в більшості випадків жінкам з будь-яким діагнозом і різного віку, пройшовши процес еко, народити свого первістка.

Процедура штучного запліднення складна, тривала, адже крім психологічних аспектів, містить велику кількість медичних процедур і досліджень. У процесу еко є як прихильники, так і активні противники. Основна причина недовіри процедурі еко ціна, однак, слід запевнити, що на процедуру еко вартість прийнятна і оптимальна для кожного клієнта, а на здоров'я як матері, так дитини, сам процес не впливає. Для достовірності цієї інформації досить просто поспілкуватися з парами, які таким чином народили дитину.

Процедура еко вартість: від чого залежить?

Процедура штучного запліднення охоплює велику кількість еко процедур, в т.ч. еко пункція, гістероскопія, багато інших, залежать і призначаються від кожного конкретного випадку. Процедура еко охоплює етапи, які підбираються під кожного пацієнта, в залежності від виду захворювання.

Процедура еко етапи:

  • Проведення різних медичних процедур, досліджень подружжя.
  • Отримання біологічних матеріалів для роботи клініки - яйцеклітин і сперми. На цій стадії можуть проводитися різні операції, наприклад, пункція еко. Еко пункція - процедура вилучення яйцеклітин пацієнтки, які дозріли.
  • Еко процедура з розвитку ембріонів в клінічних умовах.
  • Операція по впровадженню ембріона.
  • Прийом лікарських препаратів і очікування результату операції еко.
  • Коль перший раз був результативним, проводяться додаткові процедури - відбувається друга спроба. Саме тому процедура еко ціна відрізняється для кожного медичного випадку.

Не слід гадати, що таке «пункція еко», роками мріяти про диво! Досить пройти лабораторні дослідження в «IVF» і Ви отримаєте відповіді на Ваші питання!


Заказать
звонок
arrow_up