slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ПРОГРАМА ШТУЧНОГО ЗАПЛІДНЕННЯ: ПРО ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ?

Жіноче і чоловіче безпліддя. Чи можна вирішити проблему раз і назавжди і стати щасливими батьками? Можна, можливо. З такою впевненістю скажуть клініки репродуктивної медицини. Штучне зачаття допомагає 7-ми з десяти пар народити власну дитину. Програма штучного запліднення активно практикується в клініці «Ivf-clinic», даруючи надію тисячам сімей. Що потрібно знати про штучне запліднення і як до цього правильно підготуватися?

Про безпліддя.

Читати про безпліддя важко, особливо тим, хто вже зіткнувся з цим діагнозом. Проте чим більшою інформацією ви володієте, тим кращою буде ваша підготовка перед тим, як ви почнете шлях лікування. У вирішення цієї проблеми немає незручних тем або питань, лікар нашої клініки завжди готові максимально докладно розповісти про все, що вас цікавить.

Реалії говорять про те, що кожна шоста пара в Україні стикається з невтішним діагнозом - безпліддя. Як дізнатися, якщо ви в групі ризику? Прийнято вважати, що безплідною вважається та пара, яка не може завагітніти протягом одного року. При цьому вік жінки не повинен перевищувати 35 років. Якщо жінці більше 35-ти, то цей час скорочується до шести місяців, тобто півроку.

Що може стати причиною безпліддя?

Безпліддя може бути загальним діагнозом, чоловічим або жіночим. Якщо говорити про жіноче факторі, то самим основними причинами вважається порушення гормонального або менструального циклу, відсутність овуляції, відсутність або непрохідність маткових труб, фізіологічні особливості будови репродуктивної системи та інші причина.

Останнім часом багато уваги приділяється чоловічому фактору безпліддя. Знижені показники сперми все частіше стають причиною неможливості зачати дитину. Тому для пари дуже важливо пройти повне обстеження, щоб встановити причину безпліддя. Саме для вирішення таких питань створені клініки репродуктивної медицини.

Штучне запліднення жінок - чи можуть бути гарантії?

Це найчастіше питання, який ми чуємо від пар, які до нас звернулися: які шанси, що ми станемо батьками? Жоден медичний центр не може дати 100% гарантії народження дитини шляхом штучного запліднення. Тому що мова йде про індивідуальність людського організму. Зі свого боку ми зробимо все, що буде від нас залежатиме, щоб відсоток збільшився:

  • З вами будуть працювати найдосвідченіші фахівці в сфері гінекології, урології, ембріології;

  • Ми використовуємо новітнє обладнання і практикуємо найефективніші методи запліднення;

  • До ваших послуг підтримка нашого психолога, який допоможе відповісти на важливі питання;

  • Повна конфіденційність - особисті дані про пацієнтів ніколи не розголошуються третім особам.

Дотримання всіх рекомендацій лікаря, ви збільшується шанс, що штучне запліднення Україна приведе до бажаного результату.

Де роблять штучне запліднення в Україні?

В Україні сфера репродуктивної медицини розвивається дуже швидко. На сьогоднішній день цією можливістю скористалося кілька десятків тисяч сімей, які виховують своїх дітей. Ми раді тому, що і наша клініка прийняла в цьому найактивнішу участь. До нас звертаються пари не тільки з Одеси, а й з усієї країни. Штучне запліднення еко відгуки говорять про те, що цей шлях виявився правильним. Так, для багатьох це було матеріально затратно, емоційно важко, але в підсумку цього було того варте.

Безпліддя торкнулося вашої сім'ї? Давайте почнемо разом нехай до того, щоб впоратися з цією недугою і народити здорового малюка.


Заказать
звонок
arrow_up