slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДО материнства

Підготовка до материнства починається ще задовго до настання вагітності. Жінка починає жити з усвідомленням майбутнього материнства, яке асоціюється з радістю, щастям і самоствердженням. Однак перш ніж стати матір'ю, важливо до цього підготуватися психологічно. І в цьому вам допоможе кваліфікованим людина - перинатальний психолог.

Перинатальний психолог. Психолог для майбутніх мам і тат
Перинатальний психолог Ivfclinic

Це фахівець, завдання якого допомогти жінці в гармонії провести час вагітності, налаштуватися на те, що і пологи пройдуть успішно, і післяпологовий період також буде прекрасним часом.

Коли слід звертатися до перинатальному психолога?

Найкраще це зробити ще на самій початковій стадії підготовки до материнства. Адже часто в житті трапляються ситуації, коли подружжя ще не готові стати батьками і у них є величезна кількість невирішених проблем. І, як правило, народження дитини не вирішує їх. Завдання перинатального психолога допомогти парі навчитися чути один одного, не дорікаючи і не звинувачуючи один одного.

До компетенції перинатального психолога входить:

  • Робота з проблемою безпліддя;
  • Супровід вагітності;
  • Післяпологова депресія;
  • Робота з напругою і страхами.

На жаль, трапляються і сумні події, як втрата дитини при викидні або загибель дитини під час пологів. Завдання перинатального психолога - бути поруч з жінкою в такій ситуації, підтримати і допомогти пережити цей момент.

Допомога психолога перед пологами

Ще до народження дитини перинатальний психолог навчить, як правильно поводитися з малюком, яку слухати музику, як його розвивати, як грати і т.д. Якщо перед пологами у жінок виникають страхи, то завдання фахівця опрацювати їх і усунути.

Підготовка до материнства - це важливий етап в житті кожної жінки, яка планує стати мамою. Щоб найбільш гармонійно вписатися в цей процес, не відмовляйтеся від допомоги фахівців. Запишіться на прийом в клініку репродуктивної медицини «Ivfclinic».

У вас все вийде!


Заказать
звонок
arrow_up