slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Репродуктивна клініка «Ivf-clinic»

Мрієте про дитину? Плануйте вагітність разом з нами. Послуги репродуктивної медицини в особі клініки «Ivf-clinic» допомагає бездітним парам відчути радість материнства і батьківства. Запишіться на прийом по гарячій лінії 0 800 750-390 і почніть шлях до здійснення мрії.

Якщо протягом року регулярного статевого життя без використання контрацептивів вагітність так і не наступила, це ще не говорить про те, що ви безплідні. Спонтанна вагітність може трапитися, однак з кожним роком шанс цього зменшується. Інститут репродукції і генетики рекомендує не втратити час і якомога раніше звернутися за допомогою до фахівців, щоб пройти обстеження, встановити причину і почати лікування.
институт репродуктивной медицины отзывы

 Успіхи сучасної репродуктивної медицини настільки високі, завдяки чому безпліддя перестало бути неминучістю і вироком. Навіть в, здавалося б, найбільш безнадійних випадках, лікарі знаходили способи вирішити цю проблему. Є ще один важливий нюанс: в суспільстві існує думка, що причина не настання вагітності в жінці. Насправді чоловічий фактор відіграє важливішу роль.

Перший крок до вирішення проблеми: консультація, діагностика

Для кожного окремого випадку підбирається індивідуальний план лікування, яке може бути медикаментозним або хірургічним. Щоб остаточно поставити діагноз, потрібно пройти ряд тестів та обстежень, причому зробити це потрібно подружжю.

Запишіться на прийом в репродуктивну клініку «Ivf-clinic»

Кращі фахівці в сфері андрології, ендокринології, ембріології, репродуктології, гінекології та інші фахівці разом з кожною парою пройдуть всі етапи лікування. Наша головна мета - не кількість вагітностей, а здорові дітки, народжені у наших пацієнтів.

Сім'ї, які звертаються за допомогою, довіряють нам саме важливо і найцінніше - життя їх майбутніх дітей, щастя всієї родини. Ми розуміємо всю відповідальність, яка лежить перед нами і вдячні за довіру. Для досягнення бажаного результату ми використовуємо новітнє обладнання і кожен фахівець клініки підвищує кваліфікацію і напрацьовує досвід.

Репродуктивна клініка «Ivf-clinic» спеціалізується на послугах:

 • Планування вагітності;

 • Спостереження за вагітністю;

 • Лікування чоловічого і жіночого безпліддя;

 • ЕКО, ІКСІ, ВМІ;

 • Гінекологія;

 • Лабораторна діагностика;

 • Генетична діагностика;

 • Донация ооцитів;

 • Сурогатне материнство;

 • Кріоцікли;

 • Допомога перинатального психолога.

Що кажуть про інститут репродуктивної медицини відгуки

Ми шалено раді, коли в нашу клініку приходять щасливі сім'ї зі своїм маленьким і таким великим щастям. Ми повністю поділяємо їх радість і щасливі, що причетні до цього. Сотні сімейних пар зараз починають цей складний шлях, який, ми сподіваємося, закінчиться так, як вони очікують. Ми підтримуємо кожного і зробимо все, що в наших силах. Адже немає в житті більше щастя, ніж наші дітки.


Заказать
звонок
arrow_up