Етапи в програмі штучного запліднення

Перед штучним заплідненням пара проходить повне обстеження. У разі відсутності протипоказань до проведення такої процедури і виношування вагітності можна її починати.

Пацієнтці призначається ряд препаратів, які повинні стимулювати в її яєчниках одночасне дозрівання яйцеклітин з фолікулами. Після цього потрібно провести пункцію під загальною анестезією.

Після того як буде отримана фолікулярна рідина, з неї беруть яйцеклітини і запліднюються сперматозоїдами чоловіка. Даний етап має назву ембріологічного, оскільки роботою зі статевими клітинами, заплідненням і инкубацией ембріонів займається лікар - ембріолог.

Після пункції фолікулів на 2-3 день пацієнтці лікарем переносяться її ембріони в порожнину матки в числі трьох з метою максимального виключення розвитку багатоплідної вагітності.

Через два тижні після того як був проведений перенесення ембріонів потрібно здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін - гормон, який показує настання вагітності. Візуалізація при УЗД здійснюється через 3-4 тижні після того як були перенесені ембріони.


Читайте також:

Программи ЕКО (ЕКЗ)

Заказать
звонок
arrow_up