Харчування під час ЕКО

Харчування під час ЕКО
Вкрай важливо, щоб харчування майбутньої мами було різноманітно, однак обов'язково в раціон повинна входити клітковина і білок. Рослинні жири мають властивість підтримувати серцево-судинну систему, клітковина нормалізує травлення, а білки перешкоджають гіперстимуляціїяєчників. Але не варто зловживати вуглеводами і тваринним жиром.

Якісність
Для того щоб народити здорового малюка - потрібно вживати здорову, а головне якісну їжу. Не варто харчуватися у фаст-фудах або купувати продукти сумнівної свіжості, тому що наслідки можуть бути вкрай неприємними.

Допомогти травленню
Після того, як збирають яйцеклітини, жінка зазвичай відчуває нудоту, здуття, запор і т.д. Щоб уникнути цих симптомів, лікарі рекомендують вживати їжу, не викликають газоутворення. Також не можна забувати щодня пити 1-2 літри води мінімум.

Які продукти необхідні
У вашому щоденному раціоні обов'язково повинні бути: риба (жирні кислоти), м'ясо (вітаміни, білки), яйця (мікроелементи, вітаміни, білок), овочі, зелень (фолієва кислота), молочні продукти (білок і кальцій), фрукти, імбир і часник (використовують для запобігання газоутворення), цільнозерновий хліб (клітковина, вітаміни), натуральні соки (вітаміни), сухофрукти і горіхи (вітамін Е).
Таке харчування дуже корисно не тільки для майбутніх мам, а й для людей, які просто хочуть бути здоровими.

У чому варто себе обмежити
Не рекомендується вживати в їжу: ковбаси і м'ясні напівфабрикати (додаються барвники викликають кисневе голодування клітин завдяки своїм мутагенну властивостями), кукурудза, капуста, картопля, сиру цибулю, бобові, випічка, виноград, молоко і газовані напої (вони викликають здуття живота), консерви (надають дуже поганий вплив на шлунково-кишкового тракту в перші місяці вагітності), сіль і солоні закуски (затримують воду в організмі), гриби (важкі для перетравлення), алкоголь, соки промислового виробництва, всі види чаю і кави.

Заказать
звонок
arrow_up