Тест на вагітність

Тест на вагітність необхідно здати через 2 тижні після перенесення ембріонів. Щоб це здійснити, жінці потрібно відвідати клініку, щоб здати кров, тільки робити це потрібно натщесерце. В результаті цього можна отримати дуже чіткі негативні або позитивні результати.

Негативний (негативний) відповідь буде означати, що вагітність не наступила. В цьому випадку вам не варто впадати у відчай, а навпаки, вірити в те, що довгоочікувана вагітність настала в наступний раз.

Цього разу Вам просто потрібно скасувати прийом препаратів, які Вам були прописані, і дочекатися наступного менструального циклу. В цей же час Вам слід повторити консультацію, щоб отримати подальші рекомендації. Зверніть увагу, що менструація може дещо відрізнятися від звичайного циклу - вона може бути довшою, рясної або болючою. Це можна пояснити застосуванням препаратів При цьому вона може проходити, як і раніше.

Позитивна відповідь - говорить про те, що довгоочікувана вагітність наступила. Після цього Вам слід продовжити приймати всі прописані ліки, а через днів 10 прийти на УЗД. Це зробити дуже важливо, тому як воно дозволить локалізувати плодове яйце і дізнатися, скільки ембріонів прижилося і скільки розвивається.

Слабопозитивний відповідь обумовлюється

  • Пізньої, але нормальної імплантацією ембріонів;
  • Перервалася вагітністю;
  • Позаматкової (ектопічної) вагітністю;
  • Лабораторної помилкою.

Всі перераховані вище випадки означають, що дуже важливо здійснити УЗД і пройти гормональне спостереження, щоб з'ясувати причину виникнення подібної ситуації.

Читайте також:

ЕКО (ЕКЗ) після 40 років

Заказать
звонок
arrow_up