ВМІ

ВМИ

Внутрішньоматкова інсемінація

Внутрішньоматкова інсемінація (ВМІ) - метод допоміжного запліднення, що представляє собою введення за допомогою спеціального катетера в матку жінки концентрованої сперми чоловіка отриманої завчасно поза статевим актом. Штучна інсемінація є найбільш наближеним до природного запліднення методом лікування безпліддя, при якому втручання в організм жінки мінімальне.

Під час внутрішньоматкової інсемінації в період, максимально наближений до овуляції, спеціально оброблену сперму вводять в порожнину матки. Далі в організмі жінки запліднення відбувається природним шляхом. Проведення ВМИ можливо як в природному менструальному циклі, так і в циклі стимуляції росту фолікулів.

Цей спосіб лікування ефективний при так званому шеечном факторі безпліддя. Метод внутрішньоматкової інсемінації дозволяє поліпшити якість сперми на 15%. У лабораторних умовах сперму роблять більш концентрованою, вибирають найбільш активні і життєздатні сперматозоїди. Потім вводять в організм жінки через спеціальний катетер. Таким чином, сперматозоїди долають бар'єр шийки матки. Також метод внутрішньоматкової інсемінації застосуємо у випадках, коли є необхідність у донорстві насінної рідини при прохідних маткових трубах у жінки.

Імовірність настання вагітності після штучної інсемінації становить 18-20% на кожну спробу і залежить від багатьох факторів: віку жінки, тривалості безпліддя, якості сперми, результатів аналізів, а також кількості попередніх інсемінацій. Пацієнткам, у яких після 3-4-х інсемінацій вагітність не наступила, рекомендується переходити до використання методу екстракорпорального запліднення.

Показання для проведення ВМІ спермою чоловіка:

  • - чоловічий фактор безпліддя (субфертильна сперма; еякуляторно-сексуальні розлади);
  • - цервікальний фактор безпліддя;
  • -бесплодіе неясного генезу;

Показання для проведення ВМІ спермою донора:

  • - азооспермія;
  • - олигозооспермия / олігоастенозооспермія + тератозооспермия, що не піддаються лікуванню;
  • - спадкові захворювання у чоловіка (напр., Муковісцидоз).
Заказать
звонок
arrow_up