slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Скільки коштує ЭКО запліднення?

ЕКО - це допоміжна репродуктивна технологія, яка допомагає сімейним парам впоратися з проблемою зачаття. Причин цього може бути відсутність або непрохідність маткових труб, відсутність овуляції або сперматозоїди низької якості. Так чи інакше, кожна п'ята пара в Україні не може мати власних дітей. Саме це стимулює активніше розвивати сферу репродуктивних технологій, щоб здійснити найзаповітнішу мрію.

ЕКО запліднення: відгуки і ціни в Україні?

Суть методу ЕКО полягає в тому, що яйцеклітину запліднюють зі сперматозоїдом в пробірці, тобто в спеціальних лабораторних умовах. Потім її підсаджують в порожнину матки майбутньої мами або сурогатної матері. Дітки, народжені шляхом еко, нічим не відрізняються від дітей, які були зачаті природним способом. До такого способу вдається все більше пар, тому постає питання не тільки, які шанси завагітніти, але і яка на еко запліднення ціна в Одесі і Україні.

Радість материнства повністю заповнює всі витрати, як моральні, так і психологічні. Але є і фінансова сторона питання. Перед ЕКО потрібно знати, скільки коштує еко запліднення, і оцінити свої можливості.

Як формується на еко штучне запліднення ціна?

Кожна клініка, як правило, має докладний прайс розцінок на процедури. Точну ціну для вашого конкретного випадку ви будете знати після першої консультації з лікарем, коли буде встановлена причина безпліддя і буде обраний метод лікування. На ціну впливає кількість медикаментів, стан здоров'я, кількість спроб еко і інші критерії.

ЕКО і шанси на вагітність

Вагітність після ЕКЗ настає приблизно в 45% випадків. Найголовніший чинник, який впливає на успіх - це вік пацієнтки. Вже після 35-ти років показати падає. Чим молодше жінка, тим більше шансів народити дитину при використанні штучних методів запліднення. Також впливає наявність надмірної ваги.

Процедура ЕКЗ вважається безпечною і її можна повторювати кілька разів. Але знову ж таки, звертаємо увагу на фактор досить високої ціни.

Ivfclinic - ми допоможемо вам стати батьками

Відділення репродуктивної медицини Ivfclinic працює в місті Одесі. На сьогоднішній день ми допомогли сотням пар знайти радість батьківства і материнства. До нас часто приходять пари з різними причинами відсутності дітей. Для кожного з них у нас завжди є достатньо часу, щоб вислухати, розповісти про можливі способи зачаття і приступити до лікування.

Якщо у вашому будинку ще не звучить радісний дитячих сміх, якщо ви мрієте стати мамою, але у вас не виходить - не впадайте у відчай! Опустити руки завжди можна, але не варто цього робити, коли на кону сімейне щастя, потрібно діяти.

Будемо раді бачити вас на консультації в нашому центрі і допомогти створити щасливу сім'ю!


Заказать
звонок
arrow_up