slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

Вартість штучного запліднення

Вартість штучного запліднення в більшості випадків є одним з головних чинників готовності подружжя приступати до всіх необхідних процедур. Центр репродуктивної медицини «IVF-clinic» пропонує Вам записатися на прийом до провідних фахівців, які більш детально розкажуть вам, з чого складається штучне запліднення ціна.

Що впливає на штучне запліднення ціну?

Штучне запліднення успішно застосовується вже понад 30 років. До цього методу активно вдаються сімейні пари Америки, Західної Європи. Що стосується нашої країни, то сьогодні, на жаль, далеко не всі бажаючі можуть дозволити собі цю послугу.

Клієнтів нашого центру ми намагаємося завжди максимально докладно ознайомити з вартістю штучного запліднення. Це дозволяє їм максимально точно спланувати бюджет.

Фактори, які впливають на штучного запліднення ціну

  • Місце проведення процедури;
  • Кількість використовуваних препаратів;
  • Плюс витрати на аналізи і ліки.

Найчастіше це сягає близько десятка тисяч гривень, а то й більше. Витратні матеріали спеціально виготовляються для такої процедури, кожен з них відповідає європейським стандартам, і забезпечують належний рівень ембріологічного етапу. Тому вартість штучного запліднення виправдовується його результатом.

Іноді на вартості штучного запліднення може відбитися друга і наступні спроби, які, як правило, обходяться набагато дешевше.

Центр репродуктивної медицини «IVF-clinic» запрошує Вас відвідати наших фахівців, які забезпечать вас максимально повної консультацією.

Пам'ятайте, що головна цінність штучного запліднення полягає в долгожданна його результату і унікальності самого методу лікування, а ціна штучного запліднення - поняття філософське, швидше за все вона особлива для кожного окремо.

Автор


Заказать
звонок
arrow_up