slide
slide
slide
Записатись на прийом
captcha
Консультація по телефону, ми зателефонуємо Вам
День відкритих дверей

У вас є можливість взяти участь в акції. Для цього необхідно
заповнити анкету

Чтобы записаться на день открытых дверей, заполните эту форму:

8 of march 8 of march
 
 

Наші спеціалісти

palm

спостереження вагітності в Ivfclinic

Через кілька місяців у вас з'явиться довгоочікуваний дитина. Попереду дев'ять місяців прекрасного очікування і хвилювання. Майбутній мамі належить багато нового: візити в жіночу консультацію, постійні аналізи, УЗД та інші важливі справи. Звичайно, кожній майбутній мамі хочеться, щоб цей чудовий період пройшов без зайвих хвилювань і стресів. Саме тому ми рекомендує ведення вагітності в клініці.

Клініка ведення вагітності передбачає програму під керівництвом висококваліфікованих фахівців. Головна мета нашої роботи - зберегти здоров'я мами і народження здорового малюка. Наші лікарі допоможуть вам запланувати бажану і довгоочікувану вагітність і правильно підготують до народження довгоочікуваного дива.

Спостереження по вагітності - необхідно, навіть якщо вона протікає без ускладнень.

Лікар повинен пояснити майбутній мамі, наскільки важливо дотримуватися всіх рекомендацій, вести правильний розпорядок дня, виконувати правила для вагітних. Це допоможе полегшити період вагітності, а також допоможе виносити і народити здорового дитинчати.

Кожна жінка, яка звернеться до відділення Ivfclinic, зможе отримати пораду і медичну допомогу. Ми розробили комплекси послуг, які підлаштуються під жінку і дитину.

Програми ведення вагітності в клініці включають:

  • Огляд акушера-гінеколога;

  • Пренатальний і генетичний скринінг;

  • Відвідування психолога;

  • Лабораторні дослідження;

  • УЗД та електрокардіограми;

  • Проходження лікарів - окуліста, ендокринолога, терапевта.

Спостереження вагітності після ЕКЗ

Ведення вагітності після екстракорпорального запліднення сприяє нормальному виношування плоду. Наступила після лікування безпліддя вагітність, зараховується лікарями до групи високого ризику, так як вона може протікати важко. У цей період дуже важливо спостерігатися у лікарів, які допомогли завагітніти, і які будуть надавати допомогу на весь період вагітності.

Ivfclinic - спостереження вагітності до 12-го тижня

Наше відділення активно використовує сучасні репродуктивні технології, щоб в один прекрасний день ви змогли взяти на руки і притиснути до серця довгоочікуваного малюка. Пропонуємо великий комплекс послуг, зокрема екстракорпоральне запліднення.

Скільки коштує ведення вагітності? На це питання вам зможуть дати відповідь адміністратор клініки, який також відповість на всі ваші запитання і запише на консультацію до лікаря-репродуктолога. Ведення вагітності ціни залежать також від індивідуальних особливостей організму жінки і додаткових аналізів.

Детальну інформацію про ведення вагітності ви можете дізнатися за телефоном 0 800 750 390.


Заказать
звонок
arrow_up